informacje z tematu: bielizna | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Calzedonia i Intimissimi w Galerii Amber http://www.dlahandlu.pl/nonfood/calzedonia-i-intimissimi-w-galerii-amber,81222.html Wed, 07 Aug 2019 10:33:05 +0100 Esotiq: e-commerce odpowiada już za 10 proc. sprzedaży http://www.dlahandlu.pl/nonfood/esotiq-e-commerce-odpowiada-juz-za-10-proc-sprzedazy,79735.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/39/23/023923_r0_300.jpg Fri, 31 May 2019 10:06:16 +0100 Esotiq & Henderson rośnie w internecie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/esotiq-henderson-rosnie-w-internecie,77961.html Mon, 18 Mar 2019 19:34:13 +0100 Victoria's Secret będzie zamykać sklepy http://www.dlahandlu.pl/nonfood/victoria-s-secret-bedzie-zamykac-sklepy,77728.html Fri, 08 Mar 2019 09:57:41 +0100 Marka Tezenis kładzie nacisk na targetowanie klientów http://www.dlahandlu.pl/nonfood/marka-tezenis-kladzie-nacisk-na-targetowanie-klientow,76596.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/18/64/021864_r0_300.jpg Thu, 24 Jan 2019 12:19:11 +0100 Marka Etam z 26. lokalizacją w Polsce http://www.dlahandlu.pl/nonfood/marka-etam-z-26-lokalizacja-w-polsce,76217.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/16/48/021648_r0_300.jpg Wed, 09 Jan 2019 14:03:49 +0100 Bieliźniarska marka sloggi nawiązała współpracę z siecią Rossmann http://www.dlahandlu.pl/nonfood/bielizniarska-marka-sloggi-nawiazala-wspolprace-z-siecia-rossmann,75250.html Tue, 27 Nov 2018 09:51:27 +0100 Esotiq & Henderson rośnie w internecie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/esotiq-henderson-rosnie-w-internecie,75016.html Sat, 17 Nov 2018 11:15:55 +0100 Nowy salon Change Lingerie w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowy-salon-change-lingerie-w-warszawie,74906.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/27/020727_r0_300.jpg Tue, 13 Nov 2018 17:18:13 +0100 Esotiq & Henderson z dużym wzrostem sprzedaży w internecie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/esotiq-henderson-z-duzym-wzrostem-sprzedazy-w-internecie,74345.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/02/21/020221_r0_300.jpg Fri, 19 Oct 2018 09:46:25 +0100 Rośnie sprzedaż Esotiq & Henderson http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rosnie-sprzedaz-esotiq-henderson,72716.html Mon, 20 Aug 2018 10:42:54 +0100 Flagowy salon Gatty w Złotych Tarasach http://www.dlahandlu.pl/nonfood/flagowy-salon-gatty-w-zlotych-tarasach,72530.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/89/30/018930_r0_300.jpg Thu, 09 Aug 2018 11:33:20 +0100 Salon Change Lingerie w Galerii Wileńskiej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-change-lingerie-w-galerii-wilenskiej,72033.html Tue, 17 Jul 2018 14:21:56 +0100 W NoVa Park ruszył salon Samanta http://www.dlahandlu.pl/nonfood/w-nova-park-ruszyl-salon-samanta,70648.html Wed, 23 May 2018 11:58:45 +0100 Salon Victoria’s Secret ruszy w CH Złote Tarasy http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-victoria-s-secret-ruszy-w-ch-zlote-tarasy,69315.html Wed, 28 Mar 2018 10:28:51 +0100 Marka Triumph w Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/marka-triumph-w-libero,68579.html Fri, 02 Mar 2018 10:23:21 +0100 Esotiq & Henderson z 20-proc. wzrostem sprzedaży http://www.dlahandlu.pl/nonfood/esotiq-henderson-z-20-proc-wzrostem-sprzedazy,66698.html Mon, 18 Dec 2017 10:05:54 +0100 Esotiq & Henderson z trzycyfrowym wzrostem sprzedaży w internecie http://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/esotiq-henderson-z-trzycyfrowym-wzrostem-sprzedazy-w-internecie,66207.html Thu, 30 Nov 2017 10:12:09 +0100 Salon Etam w Sadyba Best Mall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-etam-w-sadyba-best-mall,65686.html Mon, 13 Nov 2017 12:59:43 +0100 Marka Atlantic wróci na rynek http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-atlantic-wroci-na-rynek,64038.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/44/97/014497_r0_300.jpg Sat, 16 Sep 2017 09:05:08 +0100