informacje z tematu: Frugo | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Young Stars promuje Frugo specjalną piosenką http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/young-stars-promuje-frugo-specjalna-piosenka,72836.html Thu, 23 Aug 2018 11:42:59 +0100 Frugo Young Stars - nowa linia napojów owocowych http://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/frugo-young-stars-nowa-linia-napojow-owocowych,69740.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/74/91/017491_r0_300.jpg Mon, 16 Apr 2018 10:23:42 +0100 Frugo w owocowych smakach w butelkach PET http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/frugo-w-owocowych-smakach-w-butelkach-pet,63873.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/44/33/014433_r0_300.jpg Mon, 11 Sep 2017 14:12:10 +0100 Kampania Frugo z Kamilem Bednarkiem dobiega końca http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kampania-frugo-z-kamilem-bednarkiem-dobiega-konca,63625.html Fri, 01 Sep 2017 10:46:54 +0100 Kamil Bednarek gwiazdą kampanii marki FRUGO http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kamil-bednarek-gwiazda-kampanii-marki-frugo,63282.html Wed, 16 Aug 2017 14:18:25 +0100 Frugo kreuje wakacyjny luz z Radiem Eska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/frugo-kreuje-wakacyjny-luz-z-radiem-eska,62593.html Fri, 14 Jul 2017 10:36:17 +0100 Kamil Bednarek w reklamie Frugo http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kamil-bednarek-w-reklamie-frugo,61773.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/37/26/013726_r0_300.jpg Tue, 13 Jun 2017 11:24:16 +0100 Food Care i Maspex w kolejnym sporze. Tym razem o Life http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/food-care-i-maspex-w-kolejnym-sporze-tym-razem-o-life,56673.html Wed, 16 Nov 2016 11:23:27 +0100 Frugo odświeża logotyp, etykietę i hasło reklamowe http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/frugo-odswieza-logotyp-etykiete-i-haslo-reklamowe,44240.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/92/40/009240_r0_300.jpg Fri, 10 Jul 2015 10:47:30 +0100 FRUGO Juicy Wat(e)r od FoodCare http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/frugo-juicy-wat-e-r-od-foodcare,43294.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/89/95/008995_r0_300.jpg Fri, 29 May 2015 12:40:38 +0100 Wspólna promocja Frugo, Heyah i T-Mobile http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wspolna-promocja-frugo-heyah-i-t-mobile,38668.html Thu, 06 Nov 2014 11:04:12 +0100 Złote FRUGO - nowość w rodzinie marki http://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/zywnosc/zlote-frugo-nowosc-w-rodzinie-marki,38065.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/76/89/007689_r0_300.jpg Tue, 14 Oct 2014 09:37:17 +0100 Frugo Lemo w trzech wariantach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/frugo-lemo-w-trzech-wariantach,37009.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/74/92/007492_r0_300.jpg Fri, 22 Aug 2014 09:41:15 +0100 Marki Black i Frugo zajęte przez komornika http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marki-black-i-frugo-zajete-przez-komornika,31492.html Tue, 05 Nov 2013 10:38:37 +0100 Nowy 2Pack od Frugo http://www.dlahandlu.pl/nowe-produkty/zywnosc/nowy-2pack-od-frugo,31124.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/64/66/006466_r0_300.jpg Thu, 17 Oct 2013 13:44:45 +0100 Nowa kampania reklamowa FRUGO http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-kampania-reklamowa-frugo,28390.html Thu, 16 May 2013 12:22:40 +0100 FRUGO Black&White w nowej kampanii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/frugo-black-white-w-nowej-kampanii,24428.html Fri, 21 Sep 2012 11:01:44 +0100 Food Care wprowadza żelki pod marką Frugo http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/food-care-wprowadza-zelki-pod-marka-frugo,23972.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/51/37/005137_r0_300.jpg Wed, 29 Aug 2012 09:33:17 +0100 Nowy smak FRUGO - Tamarillo http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-smak-frugo-tamarillo,23951.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/51/31/005131_r0_300.jpg Tue, 28 Aug 2012 11:20:19 +0100 FRUGO reklamuje się na plażach nadbałtyckich http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/frugo-reklamuje-sie-na-plazach-nadbaltyckich,23538.html Fri, 03 Aug 2012 10:55:00 +0100