informacje z tematu: Olimp | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Olimp z nową restauracją w stolicy http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/olimp-z-nowa-restauracja-w-stolicy,77011.html Mon, 11 Feb 2019 11:54:15 +0100 Olimp powiększa sieć restauracji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/olimp-powieksza-siec-restauracji,76344.html Mon, 14 Jan 2019 15:09:38 +0100 Sieć Olimp otworzyła 80. restaurację http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/siec-olimp-otworzyla-80-restauracje,74575.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/04/05/020405_r0_300.jpg Mon, 29 Oct 2018 16:02:39 +0100 Olimp z pierwszą restauracją we Wrocławiu http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/olimp-z-pierwsza-restauracja-we-wroclawiu,74394.html Mon, 22 Oct 2018 13:43:50 +0100 Restauracja Olimp ruszyła w gdańskim biurowcu http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/restauracja-olimp-ruszyla-w-gdanskim-biurowcu,74303.html Wed, 17 Oct 2018 12:38:34 +0100 Restauracja Olimp najemcą łódzkiego biurowca Imagine  http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/restauracja-olimp-najemca-lodzkiego-biurowca-imagine,73717.html Wed, 26 Sep 2018 10:47:01 +0100 Olimp po raz drugi w Gliwicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/olimp-po-raz-drugi-w-gliwicach,71857.html Wed, 11 Jul 2018 10:28:33 +0100 Restauracja Olimp najemcą warszawskiego biurowca http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/restauracja-olimp-najemca-warszawskiego-biurowca,71682.html Wed, 04 Jul 2018 12:37:33 +0100 Nowy Olimp w Bolero Office Point w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/nowy-olimp-w-bolero-office-point-w-warszawie,69210.html Sat, 24 Mar 2018 08:31:01 +0100 Olimp umacnia pozycję w Krakowie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/olimp-umacnia-pozycje-w-krakowie,68713.html Wed, 07 Mar 2018 13:25:14 +0100 Ruszyła 70. restauracja Olimp w Polsce http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ruszyla-70-restauracja-olimp-w-polsce,66377.html Wed, 06 Dec 2017 11:02:45 +0100 KFC i Thai Express otworzą restauracje w Factory Kraków i Futura Parku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kfc-i-thai-express-otworza-restauracje-w-factory-krakow-i-futura-parku,65579.html Thu, 09 Nov 2017 09:28:33 +0100 W ETC Swarzędz nowe sklepy i lokale gastronomiczne http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-etc-swarzedz-nowe-sklepy-i-lokale-gastronomiczne,65566.html Wed, 08 Nov 2017 15:12:12 +0100 Olimp powiększa swoją sieć. Ruszyła 68. restauracja http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/olimp-powieksza-swoja-siec-ruszyla-68-restauracja,65386.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/50/09/015009_r0_300.jpg Thu, 02 Nov 2017 16:08:22 +0100 Restauracja Olimp w Galerii Askana http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/restauracja-olimp-w-galerii-askana,64218.html Fri, 22 Sep 2017 10:47:10 +0100 Dwie restauracje Gastromalla w Madisonie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwie-restauracje-gastromalla-w-madisonie,62830.html Wed, 26 Jul 2017 09:10:30 +0100 Olimp z 4. lokalem w Łodzi http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/olimp-z-4-lokalem-w-lodzi,62461.html Mon, 10 Jul 2017 12:24:21 +0100 Restauracja Olimp w Porcie Łódź http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/restauracja-olimp-w-porcie-lodz,61780.html Thu, 08 Jun 2017 12:14:38 +0100 Restauracja Olimp w biurowcu w Katowicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/restauracja-olimp-w-biurowcu-w-katowicach,61478.html Mon, 29 May 2017 11:15:16 +0100 Olimp najemcą galerii Askana http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/olimp-najemca-galerii-askana,60640.html Fri, 21 Apr 2017 10:28:18 +0100