informacje z tematu: Focus Mall Rybnik | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Focus Park z nowym najemcą modowym  http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/focus-park-z-nowym-najemca-modowym,73127.html Wed, 05 Sep 2018 10:18:41 +0100 Media Expert wchodzi do Rybnika http://www.dlahandlu.pl/nonfood/media-expert-wchodzi-do-rybnika,69445.html Wed, 04 Apr 2018 10:46:48 +0100 Apsys zarządcą Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/apsys-zarzadca-focus-mall-rybnik,42667.html Wed, 06 May 2015 10:54:30 +0100 Rossmann wynajął powierzchnię w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rossmann-wynajal-powierzchnie-w-focus-mall-rybnik,38803.html Thu, 13 Nov 2014 14:48:43 +0100 Apteka Ziko w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/apteka-ziko-w-focus-mall-rybnik,37530.html Thu, 18 Sep 2014 11:32:02 +0100 4F wchodzi do Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4f-wchodzi-do-focus-mall-rybnik,36270.html Tue, 08 Jul 2014 14:10:14 +0100 Sklep Butik w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-butik-w-focus-mall-rybnik,32079.html Fri, 29 Nov 2013 13:55:13 +0100 Nowy najemca Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-focus-mall-rybnik,31610.html Fri, 08 Nov 2013 09:33:45 +0100 City Sport w galerii Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/city-sport-w-galerii-focus-mall-rybnik,29057.html Tue, 25 Jun 2013 19:47:41 +0100 Otwarcie biura Neckermann w galerii Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/otwarcie-biura-neckermann-w-galerii-focus-mall-rybnik,28809.html Tue, 11 Jun 2013 11:37:59 +0100 Wyremontowano foodcourt w galerii Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wyremontowano-foodcourt-w-galerii-focus-mall-rybnik,26758.html Thu, 07 Feb 2013 09:32:06 +0100 Otwarcie salonu Mohito w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/otwarcie-salonu-mohito-w-focus-mall-rybnik,25505.html Tue, 20 Nov 2012 15:02:38 +0100 Focus Mall Rybnik przedłużył umowy najmu na 2,8 tys. mkw. łącznie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/focus-mall-rybnik-przedluzyl-umowy-najmu-na-2-8-tys-mkw-lacznie,22674.html Tue, 26 Jun 2012 14:17:38 +0100 Dwie lodziarnie Grycana w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwie-lodziarnie-grycana-w-focus-mall-rybnik,22564.html Thu, 21 Jun 2012 10:15:58 +0100 Focus Mall Rybnik odnawia umowy z najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/focus-mall-rybnik-odnawia-umowy-z-najemcami,22249.html Tue, 05 Jun 2012 15:31:48 +0100 Marki LPP w galerii Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marki-lpp-w-galerii-focus-mall-rybnik,22211.html Mon, 04 Jun 2012 12:59:07 +0100 Stradivarius otwiera salon w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/stradivarius-otwiera-salon-w-focus-mall-rybnik,21578.html Wed, 09 May 2012 09:37:10 +0100 Focus Mall Rybnik przejdzie rekomercjalizację http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/focus-mall-rybnik-przejdzie-rekomercjalizacje,20254.html Wed, 07 Mar 2012 10:53:16 +0100 Stradivarius w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/stradivarius-w-focus-mall-rybnik,20208.html Mon, 05 Mar 2012 17:01:45 +0100 KFC w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kfc-w-focus-mall-rybnik,19317.html Mon, 30 Jan 2012 13:03:39 +0100