informacje z tematu: Yes | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Yes najemcą Libero Katowice http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-najemca-libero-katowice,68960.html Thu, 15 Mar 2018 10:08:23 +0100 Jubiler Verona w Gemini Park Bielsko-Biała http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/jubiler-verona-w-gemini-park-bielsko-biala,64903.html Tue, 17 Oct 2017 10:06:56 +0100 CH Plaza Rzeszów powiększa ofertę jubilerską http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ch-plaza-rzeszow-powieksza-oferte-jubilerska,62268.html Fri, 30 Jun 2017 09:54:59 +0100 Yes i Time Trend najemcami Galerii Niwa http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-i-time-trend-najemcami-galerii-niwa,62249.html Thu, 29 Jun 2017 15:13:18 +0100 Trzy marki jubilerskie wchodzą do Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/trzy-marki-jubilerskie-wchodza-do-galerii-polnocnej,61732.html Wed, 07 Jun 2017 09:50:17 +0100 YES debiutuje w Galerii Raj http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-debiutuje-w-galerii-raj,58988.html Tue, 21 Feb 2017 09:37:44 +0100 Dekada w Nysie bliżej rozpoczęcia budowy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dekada-w-nysie-blizej-rozpoczecia-budowy,58278.html Mon, 23 Jan 2017 09:37:23 +0100 Marka YES w Galerii Raj http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-yes-w-galerii-raj,57117.html Thu, 01 Dec 2016 14:11:43 +0100 Yes najemcą Dekady w Żyrardowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-najemca-dekady-w-zyrardowie,53671.html Thu, 28 Jul 2016 09:32:10 +0100 Yes najemcą projektu ArtN http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-najemca-projektu-artn,52949.html Mon, 27 Jun 2016 13:31:38 +0100 Yes i Time Trend najemcami krakowskiej Serenady http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-i-time-trend-najemcami-krakowskiej-serenady,43492.html Tue, 09 Jun 2015 11:44:26 +0100 Galeria Jurajska z salonem Yes http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-jurajska-z-salonem-yes,41989.html Tue, 07 Apr 2015 13:26:02 +0100 Marka YES notuje 20-proc. wzrost sprzedaży przez internet http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-yes-notuje-20-proc-wzrost-sprzedazy-przez-internet,40688.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/82/45/008245_r0_300.jpg Sat, 14 Feb 2015 16:53:02 +0100 Salon Yes w Fashion House Outlet w Piasecznie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-yes-w-fashion-house-outlet-w-piasecznie,40299.html Mon, 26 Jan 2015 11:20:26 +0100 YES najemcą Galerii Wisła http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-najemca-galerii-wisla,39596.html Tue, 16 Dec 2014 11:44:48 +0100 Salon jubilerski Yes najemcą Galerii Świnoujście http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-jubilerski-yes-najemca-galerii-swinoujscie,36264.html Tue, 08 Jul 2014 11:31:21 +0100 YES uruchomi 4 sklepy do końca roku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-uruchomi-4-sklepy-do-konca-roku,35754.html Wed, 11 Jun 2014 22:18:33 +0100 Yes i North Fish wchodzą do Sadyba Best Mall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-i-north-fish-wchodza-do-sadyba-best-mall,35162.html Tue, 13 May 2014 18:53:29 +0100 Echo podpisuje umowy z najemcami Galerii Amber http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/echo-podpisuje-umowy-z-najemcami-galerii-amber,30436.html Thu, 19 Sep 2013 10:18:26 +0100 Nowi najemcy w DH Renoma we Wrocławiu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-w-dh-renoma-we-wroclawiu,29890.html Mon, 19 Aug 2013 12:22:52 +0100