informacje z tematu: nowy najemca | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) LPelektronik otwiera sklep w w Piotrkowie Trybunalskim http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lpelektronik-otwiera-sklep-w-w-piotrkowie-trybunalskim,62149.html Mon, 26 Jun 2017 16:22:37 +0100 Wi - Store otworzył się we Wzorcowni Włocławek http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wi-store-otworzyl-sie-we-wzorcowni-wloclawek,61616.html Fri, 02 Jun 2017 09:33:59 +0100 Komfort najemcą Targówek Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/komfort-najemca-targowek-park,60563.html Wed, 19 Apr 2017 10:20:11 +0100 4Faces w Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4faces-w-galerii-polnocnej,58414.html Fri, 27 Jan 2017 09:58:58 +0100 Zushi Point w Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zushi-point-w-galerii-polnocnej,56883.html Wed, 23 Nov 2016 13:06:56 +0100 Nowy najemca w kompleksie New City http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-w-kompleksie-new-city,56490.html Tue, 08 Nov 2016 14:35:24 +0100 Nowy najemca DM Klif http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-dm-klif,55191.html Fri, 23 Sep 2016 12:35:52 +0100 Profimed otwiera sklep w Galerii Mokotów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/profimed-otwiera-sklep-w-galerii-mokotow,55124.html Thu, 22 Sep 2016 09:27:29 +0100 Forever 21 otworzy swój sklep w Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/forever-21-otworzy-swoj-sklep-w-galerii-polnocnej,47668.html Fri, 27 Nov 2015 10:53:06 +0100 Toys”R”Us otwiera sklep w Bielsku-Białej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/toys-r-us-otwiera-sklep-w-bielsku-bialej,47495.html Fri, 20 Nov 2015 12:11:01 +0100 Media Expert w Galerii Jastrzębie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/media-expert-w-galerii-jastrzebie,43749.html Thu, 18 Jun 2015 11:47:21 +0100 Nowy najemca w Galerii Warmińskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-w-galerii-warminskiej,43739.html Thu, 18 Jun 2015 09:59:14 +0100 Nowy najemca w Galerii Rumia http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-w-galerii-rumia,42250.html Fri, 17 Apr 2015 13:51:10 +0100 Nowy salon w Bonarka City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-salon-w-bonarka-city-center,41753.html Fri, 27 Mar 2015 08:53:10 +0100 Handlowy gigant przenosi biuro do Placu Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/handlowy-gigant-przenosi-biuro-do-placu-unii,40776.html Wed, 18 Feb 2015 10:55:04 +0100 Centrum Handlowe Auchan Swadzim rozwija ofertę usług http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/centrum-handlowe-auchan-swadzim-rozwija-oferte-uslug,39375.html Fri, 05 Dec 2014 11:18:26 +0100 Nowa marka obuwnicza w Galerii Świdnickiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-marka-obuwnicza-w-galerii-swidnickiej,39009.html Fri, 21 Nov 2014 11:54:05 +0100 Nowy najemca w Pasażu Grunwaldzkim http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-w-pasazu-grunwaldzkim,38133.html Thu, 16 Oct 2014 09:31:39 +0100 Sklep 4F nowym najemcą CH Pogoria http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-4f-nowym-najemca-ch-pogoria,36917.html Mon, 18 Aug 2014 09:29:56 +0100 Cukiernia Sowa w CH Borek http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/cukiernia-sowa-w-ch-borek,36112.html Tue, 01 Jul 2014 10:21:17 +0100