informacje z tematu: Brama Pomorza | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Rank Progress z kredytem na spłatę kredytu za Bramę Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rank-progress-z-kredytem-na-splate-kredytu-za-brame-pomorza,79950.html Mon, 10 Jun 2019 15:29:33 +0100 Franczyzowy Carrefour Market najemcą Bramy Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/franczyzowy-carrefour-market-najemca-bramy-pomorza,40323.html Tue, 27 Jan 2015 12:40:57 +0100 Wojas ze sklepem w Bramie Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wojas-ze-sklepem-w-bramie-pomorza,38356.html Thu, 23 Oct 2014 18:46:35 +0100 Kolejna marka modowa w Bramie Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejna-marka-modowa-w-bramie-pomorza,37792.html Wed, 01 Oct 2014 13:41:43 +0100 Nowa marka modowa w Bramie Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-marka-modowa-w-bramie-pomorza,37260.html Thu, 04 Sep 2014 19:58:27 +0100 Giacomo Conti w Bramie Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/giacomo-conti-w-bramie-pomorza,36066.html Fri, 27 Jun 2014 12:19:25 +0100 Nowy najemca Bramy Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-bramy-pomorza,34415.html Fri, 04 Apr 2014 12:26:17 +0100 Chojniccy radni chcą pomóc kupcom w rywalizacji z galerią handlową http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/chojniccy-radni-chca-pomoc-kupcom-w-rywalizacji-z-galeria-handlowa,32088.html Sat, 30 Nov 2013 09:41:45 +0100 Kolejni najemcy Bramy Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejni-najemcy-bramy-pomorza,31714.html Wed, 13 Nov 2013 14:50:44 +0100 Sklep z zabawkiami uzupełni ofertę Bramy Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-z-zabawkiami-uzupelni-oferte-bramy-pomorza,31557.html Wed, 06 Nov 2013 21:01:08 +0100 Brama Pomorza ma pozwolenie na użytkowanie. Ruszy 15 listopada http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/brama-pomorza-ma-pozwolenie-na-uzytkowanie-ruszy-15-listopada,31464.html Mon, 04 Nov 2013 12:34:16 +0100 W przyszłym miesiącu ruszy CH Brama Pomorza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-przyszlym-miesiacu-ruszy-ch-brama-pomorza,30271.html Wed, 11 Sep 2013 10:35:37 +0100 Budowa Bramy Pomorza coraz bliżej finiszu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/budowa-bramy-pomorza-coraz-blizej-finiszu,29266.html Mon, 08 Jul 2013 14:21:49 +0100 Przyspiesza budowa Bramy Pomorza. Otwarcie jesienią br. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/przyspiesza-budowa-bramy-pomorza-otwarcie-jesienia-br,28655.html Mon, 03 Jun 2013 10:37:13 +0100 Mirbud za 58 mln zł wybuduje CH Brama Pomorza w Chojnicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mirbud-za-58-mln-zl-wybuduje-ch-brama-pomorza-w-chojnicach,24106.html Thu, 06 Sep 2012 10:57:13 +0100 Prezes Rank Progress: Galeria w Chojnicach może odnieść sukces na miarę Galerii Twierdza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/prezes-rank-progress-galeria-w-chojnicach-moze-odniesc-sukces-na-miare-galerii-twierdza,21669.html Fri, 11 May 2012 15:34:44 +0100 Rank Progress wybrał nazwę dla centrum handlowego w Chojnicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rank-progress-wybral-nazwe-dla-centrum-handlowego-w-chojnicach,20144.html Thu, 01 Mar 2012 17:56:30 +0100