informacje z tematu: najemcy galerii handlowych | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nowi najemcy w gdyńskiej Galerii Klif http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-w-gdynskiej-galerii-klif,82629.html Tue, 08 Oct 2019 09:04:03 +0100 Nowe otwarcia w Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowe-otwarcia-w-galerii-sfera,81023.html Mon, 29 Jul 2019 10:17:32 +0100 Nowi najemcy w centrach Tristan Capital Partners http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-w-centrach-tristan-capital-partners,80954.html Wed, 24 Jul 2019 12:51:35 +0100 Rozbudowa Centrum Janki dobiega końca http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rozbudowa-centrum-janki-dobiega-konca,80645.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/44/31/024431_r0_300.jpg Wed, 10 Jul 2019 12:00:24 +0100 Gemini Park Tychy poszerza ofertę sklepów z wyposażeniem wnętrz http://www.dlahandlu.pl/nonfood/gemini-park-tychy-poszerza-oferte-sklepow-z-wyposazeniem-wnetrz,80064.html Fri, 14 Jun 2019 09:27:59 +0100 Trzy Korony z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/nonfood/trzy-korony-z-nowymi-najemcami,79304.html Tue, 14 May 2019 20:18:15 +0100 Krakowski Kredens na dłużej w parku handlowym w Gliwicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/krakowski-kredens-na-dluzej-w-parku-handlowym-w-gliwicach,78923.html Thu, 25 Apr 2019 10:47:57 +0100 Nowe marki zajmą 1800 mkw. w centrach Newbridge http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-zajma-1800-mkw-w-centrach-newbridge,78526.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/31/23/023123_r0_300.jpg Tue, 09 Apr 2019 09:23:46 +0100 Dealz i Tescoma otworzyły się w Galerii Północnej (galeria) http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dealz-i-tescoma-otworzyly-sie-w-galerii-polnocnej-galeria,78321.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/29/55/022955_r0_300.jpg Mon, 01 Apr 2019 13:00:58 +0100 Stara Pączkarnia i Słodka Kraina w Arkadach Wrocławskich http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/stara-paczkarnia-i-slodka-kraina-w-arkadach-wroclawskich,77073.html Wed, 13 Feb 2019 09:35:30 +0100 Rok 2019 pod znakiem kolejnych zmian w galeriach Klépierre http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rok-2019-pod-znakiem-kolejnych-zmian-w-galeriach-kl-pierre,76587.html Thu, 24 Jan 2019 10:23:50 +0100 Trzy nowe otwarcia w Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/trzy-nowe-otwarcia-w-galerii-polnocnej,75608.html Mon, 10 Dec 2018 15:07:17 +0100 Nowi najemcy Posnanii http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-posnanii,75024.html Mon, 19 Nov 2018 09:40:35 +0100 200 wysp handlowych w sieci NeoNail http://www.dlahandlu.pl/nonfood/200-wysp-handlowych-w-sieci-neonail,74958.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/69/020769_r0_300.jpg Thu, 15 Nov 2018 11:01:56 +0100 Dwóch nowych najemców w Gemini Park Tychy http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dwoch-nowych-najemcow-w-gemini-park-tychy,74948.html Thu, 15 Nov 2018 09:40:52 +0100 Color Park w Nowym Targu pozyskał kolejnych najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/color-park-w-nowym-targu-pozyskal-kolejnych-najemcow,74674.html Mon, 05 Nov 2018 11:31:56 +0100 Miniso celuje w 100 sklepów do 2020 roku http://www.dlahandlu.pl/nonfood/miniso-celuje-w-100-sklepow-do-2020-roku,74390.html Mon, 22 Oct 2018 12:57:30 +0100 Apart z drugim sklepem w Galerii Jurajskiej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/apart-z-drugim-sklepem-w-galerii-jurajskiej,74367.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/02/39/020239_r0_300.jpg Mon, 22 Oct 2018 09:44:08 +0100 Fikołki wychodzą poza Warszawę http://www.dlahandlu.pl/nonfood/fikolki-wychodza-poza-warszawe,74349.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/02/23/020223_r0_300.jpg Fri, 19 Oct 2018 10:48:06 +0100 Agata Witkowska w szeregach Savills. Będzie doradzać najemcom centrów handlowych http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/agata-witkowska-w-szeregach-savills-bedzie-doradzac-najemcom-centrow-handlowych,74183.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/00/95/020095_r0_300.jpg Fri, 12 Oct 2018 11:36:34 +0100