informacje z tematu: Tatuum | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Tatuum w Galerii Twierdza w Zamościu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-w-galerii-twierdza-w-zamosciu,83350.html Thu, 07 Nov 2019 11:12:56 +0100 Tatuum ze sklepem w Galerii Echo w Kielcach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-ze-sklepem-w-galerii-echo-w-kielcach,82357.html Thu, 26 Sep 2019 12:03:13 +0100 Tatuum i Ewa Minge najemcami CH Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-i-ewa-minge-najemcami-ch-libero,76691.html Thu, 19 Sep 2019 14:20:51 +0100 Gemini Park Bielsko-Biała poszerza ofertę modową http://www.dlahandlu.pl/nonfood/gemini-park-bielsko-biala-poszerza-oferte-modowa,81667.html Fri, 30 Aug 2019 09:47:11 +0100 Tatuum najemcą Galerii Wołomin http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-galerii-wolomin,78187.html Tue, 26 Mar 2019 12:53:06 +0100 Tatuum najemcą Lublin Plaza http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-lublin-plaza,78077.html Thu, 21 Mar 2019 14:41:00 +0100 Po siedmiu latach Tatuum wraca do Starego Browaru http://www.dlahandlu.pl/nonfood/po-siedmiu-latach-tatuum-wraca-do-starego-browaru,77809.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/26/07/022607_r0_300.jpg Tue, 12 Mar 2019 10:54:14 +0100 Tatuum i 4F otworzą sklepy w Centrum Tkalnia http://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-i-4f-otworza-sklepy-w-centrum-tkalnia,77505.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/23/022423_r0_300.jpg Thu, 28 Feb 2019 12:47:07 +0100 Tatuum zadebiutuje w Rumunii http://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-zadebiutuje-w-rumunii,76515.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/18/23/021823_r0_300.jpg Tue, 22 Jan 2019 09:23:22 +0100 Tatuum wybiera się do Rumunii; chce wrócić do Rosji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-wybiera-sie-do-rumunii-chce-wrocic-do-rosji,75652.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/12/42/021242_r0_300.jpg Wed, 12 Dec 2018 11:33:17 +0100 Tatuum najemcą CH Auchan Piaseczno http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-ch-auchan-piaseczno,75081.html Tue, 20 Nov 2018 14:19:03 +0100 Salon Tatuum w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-tatuum-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,73907.html Wed, 03 Oct 2018 09:46:51 +0100 Nowi najemcy w Centrum Handlowym 3 Stawy http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-w-centrum-handlowym-3-stawy,71482.html Tue, 26 Jun 2018 16:47:52 +0100 Nowi najemcy w Galerii Ostrowiec http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-w-galerii-ostrowiec,70631.html Tue, 22 May 2018 19:23:10 +0100 Zmiany w Galerii Olimpia http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zmiany-w-galerii-olimpia,65853.html Fri, 17 Nov 2017 15:22:25 +0100 Monnari i TATUUM w ofercie Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/monnari-i-tatuum-w-ofercie-galerii-polnocnej,62643.html Tue, 18 Jul 2017 09:27:04 +0100 Nowe marki w Sadyba Best Mall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-w-sadyba-best-mall,56296.html Wed, 02 Nov 2016 09:08:22 +0100 Tatuum w Galerii Sudeckiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-w-galerii-sudeckiej,39522.html Fri, 12 Dec 2014 09:40:11 +0100 Tatuum najemcą Atrium Reduta http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-najemca-atrium-reduta,38552.html Mon, 03 Nov 2014 09:31:04 +0100 Salon Tatuum w Plaza Rzeszów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-tatuum-w-plaza-rzeszow,31234.html Wed, 23 Oct 2013 09:13:54 +0100