informacje z tematu: Sinsay | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Kolejna marka LPP w ETC Swarzędz http://www.dlahandlu.pl/nonfood/kolejna-marka-lpp-w-etc-swarzedz,79447.html Mon, 20 May 2019 16:00:07 +0100 LPP liczy na poprawę wizerunku i obniżkę kosztów dzięki połączeniu z firmą zależną http://www.dlahandlu.pl/nonfood/lpp-liczy-na-poprawe-wizerunku-i-obnizke-kosztow-dzieki-polaczeniu-z-firma-zalezna,78211.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/28/88/022888_r0_300.jpg Wed, 27 Mar 2019 10:09:02 +0100 Sinsay najemcą Focus Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sinsay-najemca-focus-park,78150.html Mon, 25 Mar 2019 19:48:31 +0100 Sinsay w Parkach Handlowych Multibox w Głogowie i Płońsku http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sinsay-w-parkach-handlowych-multibox-w-glogowie-i-plonsku,76554.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/18/44/021844_r0_300.jpg Wed, 23 Jan 2019 10:33:36 +0100 Grupa LPP kończy trzeci kwartał z dwucyfrowym wzrostem sprzedaży i zysku operacyjnego http://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-lpp-konczy-trzeci-kwartal-z-dwucyfrowym-wzrostem-sprzedazy-i-zysku-operacyjnego,75067.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/08/42/020842_r0_300.jpg Tue, 20 Nov 2018 11:31:52 +0100 Centrum handlowe w Wągrowcu czeka rozbudowa. Sinsay wśród nowych najemców http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/centrum-handlowe-w-wagrowcu-czeka-rozbudowa-sinsay-wsrod-nowych-najemcow,74925.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/39/020739_r0_300.jpg Wed, 14 Nov 2018 11:16:59 +0100 Spółka LPP zadebiutowała w Kazachstanie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/spolka-lpp-zadebiutowala-w-kazachstanie,74669.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/04/87/020487_r0_300.jpg Mon, 05 Nov 2018 10:20:30 +0100 Sinsay w gronie najemców Lublin Plaza http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sinsay-w-gronie-najemcow-lublin-plaza,73315.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/94/10/019410_r0_300.jpg Wed, 12 Sep 2018 10:08:39 +0100 Sinsay oraz home&you wzmocnią ofertę ETC Swarzędz http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sinsay-oraz-home-you-wzmocnia-oferte-etc-swarzedz,72650.html Tue, 14 Aug 2018 20:02:41 +0100 Galeria Jurajska: Inwestycje, ekspansja najemców i nowe marki http://www.dlahandlu.pl/nonfood/galeria-jurajska-inwestycje-ekspansja-najemcow-i-nowe-marki,71976.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/86/23/018623_r0_300.jpg Mon, 16 Jul 2018 10:25:54 +0100 Sieć LPP przeprowadzi remodeling wszystkich sklepów w Polsce http://www.dlahandlu.pl/nonfood/siec-lpp-przeprowadzi-remodeling-wszystkich-sklepow-w-polsce,70718.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/79/79/017979_r0_300.jpg Fri, 25 May 2018 12:08:18 +0100 Sinsay najemcą Pasażu Grunwaldzkiego http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sinsay-najemca-pasazu-grunwaldzkiego,69915.html Mon, 23 Apr 2018 11:02:17 +0100 Sinsay z salonem w Focus Mall Zielona Góra http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sinsay-z-salonem-w-focus-mall-zielona-gora,66524.html Tue, 12 Dec 2017 10:05:45 +0100 LPP podwaja sprzedaż w handlu online http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lpp-podwaja-sprzedaz-w-handlu-online,65366.html Thu, 02 Nov 2017 11:06:05 +0100 Pierwszy SiNSAY w Koszalinie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pierwszy-sinsay-w-koszalinie,61001.html Tue, 09 May 2017 15:17:41 +0100 6 mld zł przychodów LPP w 2016 roku. Wzrost w e-commerce o 120 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/6-mld-zl-przychodow-lpp-w-2016-roku-wzrost-w-e-commerce-o-120-proc,60371.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/31/80/013180_r0_300.jpg Tue, 11 Apr 2017 09:44:52 +0100 Sklepy LPP najemcami CH Auchan Gdańsk http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklepy-lpp-najemcami-ch-auchan-gdansk,57541.html Mon, 19 Dec 2016 13:22:12 +0100 Sinsay w Galerii Krakowskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sinsay-w-galerii-krakowskiej,57264.html Thu, 08 Dec 2016 09:31:24 +0100 Sinsay najemcą CH Turawa Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sinsay-najemca-ch-turawa-park,56454.html Mon, 07 Nov 2016 13:43:28 +0100 Sinsay w CH Turawa Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sinsay-w-ch-turawa-park,54926.html Thu, 15 Sep 2016 13:37:54 +0100