informacje z tematu: Carry | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Salon Carry poszerza ofertę modową CH Auchan Katowice http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-carry-poszerza-oferte-modowa-ch-auchan-katowice,79744.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/39/30/023930_r0_300.jpg Sat, 01 Jun 2019 16:11:11 +0100 Carry najemcą CH Gemini Park Tychy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-najemca-ch-gemini-park-tychy,79257.html Mon, 13 May 2019 11:20:58 +0100 Carry wzmocni ofertę modową Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/carry-wzmocni-oferte-modowa-nowej-stacji-w-pruszkowie,73705.html Tue, 25 Sep 2018 19:45:18 +0100 Carry najemcą Galerii Młociny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/carry-najemca-galerii-mlociny,68872.html Tue, 13 Mar 2018 09:36:48 +0100 Carry najemcą Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-najemca-galerii-libero,67504.html Tue, 23 Jan 2018 09:48:43 +0100 Boot Store i Carry otworzą salony w Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/boot-store-i-carry-otworza-salony-w-galerii-polnocnej,58890.html Thu, 16 Feb 2017 11:33:20 +0100 Galeria Emka w przebudowie. Carry i Smyk nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-emka-w-przebudowie-carry-i-smyk-nowymi-najemcami,58672.html Tue, 07 Feb 2017 15:31:09 +0100 CARRY najemcą Renomy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-najemca-renomy,47149.html Thu, 05 Nov 2015 19:00:35 +0100 Carry najemcą Galerii Neptun http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-najemca-galerii-neptun,43812.html Mon, 22 Jun 2015 14:18:45 +0100 Nowy najemca w Fabryce Wołomin http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-w-fabryce-wolomin,43276.html Thu, 28 May 2015 17:05:23 +0100 Salon Carry w CH Rywal w Białej Podlaskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-carry-w-ch-rywal-w-bialej-podlaskiej,42269.html Mon, 20 Apr 2015 08:56:35 +0100 Carry wynajmie 1800 mkw. w CH Serenada http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-wynajmie-1800-mkw-w-ch-serenada,40863.html Mon, 23 Feb 2015 10:32:54 +0100 Carry w Galerii Twierdza Kłodzko http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-w-galerii-twierdza-klodzko,40252.html Thu, 22 Jan 2015 12:31:12 +0100 Twierdza Zamość skomercjalizowana w 100 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/twierdza-zamosc-skomercjalizowana-w-100-proc,39418.html Mon, 08 Dec 2014 13:51:56 +0100 Carry w Galerii Twierdza Zamość http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-w-galerii-twierdza-zamosc,39379.html Fri, 05 Dec 2014 12:30:14 +0100 Carry wynajmuje 1 tys. mkw. w Galerii Sudeckiej na sklep odzieżowy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-wynajmuje-1-tys-mkw-w-galerii-sudeckiej-na-sklep-odziezowy,37481.html Tue, 16 Sep 2014 14:34:01 +0100 Carry wprowadza się do Agory Bytom http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-wprowadza-sie-do-agory-bytom,37382.html Thu, 11 Sep 2014 11:26:52 +0100 Sinsay i Carry wchodzą do Twierdzy Kłodzko http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sinsay-i-carry-wchodza-do-twierdzy-klodzko,36874.html Wed, 13 Aug 2014 14:04:14 +0100 Dwie nowe marki odzieżowe dołączą do Blue City http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwie-nowe-marki-odziezowe-dolacza-do-blue-city,36713.html Mon, 04 Aug 2014 13:13:34 +0100 Carry dołącza do najemców Sonata Park w Sochaczewie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carry-dolacza-do-najemcow-sonata-park-w-sochaczewie,34771.html Thu, 24 Apr 2014 09:39:15 +0100