dlahandlu.pl: Sieci non food http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Sinsay najemcą Focus Park http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sinsay-najemca-focus-park,78150.html Mon, 25 Mar 2019 19:48:31 +0100 Sizeer z 2. sklepem na Łotwie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sizeer-z-2-sklepem-na-lotwie,78146.html Mon, 25 Mar 2019 17:04:20 +0100 Dawid Urban pożycza spółce HubStyle 2 mln zł http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dawid-urban-pozycza-spolce-hubstyle-2-mln-zl,78145.html Mon, 25 Mar 2019 15:25:53 +0100 Citronex uruchomił 5. Dyskont Paliwowy z całodobowym marketem http://www.dlahandlu.pl/nonfood/citronex-uruchomil-5-dyskont-paliwowy-z-calodobowym-marketem,78143.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/28/33/022833_r0_300.jpg Mon, 25 Mar 2019 14:39:09 +0100 Galeria Gniezno z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/nonfood/galeria-gniezno-z-nowymi-najemcami,78142.html Mon, 25 Mar 2019 14:03:05 +0100 RTV Euro AGD najemcą Poznań Plaza http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rtv-euro-agd-najemca-poznan-plaza,78136.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/28/29/022829_r0_300.jpg Mon, 25 Mar 2019 13:34:24 +0100 Desigual w Centrum Galaxy w Szczecinie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/desigual-w-centrum-galaxy-w-szczecinie,78132.html Mon, 25 Mar 2019 12:56:17 +0100 Udany giełdowy comeback Levi Strauss http://www.dlahandlu.pl/nonfood/udany-gieldowy-comeback-levi-strauss,78131.html Mon, 25 Mar 2019 12:53:45 +0100 Stara Mydlarnia rozwija franczyzę http://www.dlahandlu.pl/nonfood/stara-mydlarnia-rozwija-franczyze,78124.html Mon, 25 Mar 2019 10:42:22 +0100 JYSK otworzył sklep w Piszu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/jysk-otworzyl-sklep-w-piszu,78095.html Fri, 22 Mar 2019 11:26:06 +0100 Non-foodowy dyskonter z potężnym wzrostem sprzedaży http://www.dlahandlu.pl/nonfood/non-foodowy-dyskonter-z-poteznym-wzrostem-sprzedazy,78089.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/92/022792_r0_300.jpg Fri, 22 Mar 2019 09:43:52 +0100 Solidarność w Castoramie zwiera szyki w walce o podwyżki dla pracowników http://www.dlahandlu.pl/nonfood/solidarnosc-w-castoramie-zwiera-szyki-w-walce-o-podwyzki-dla-pracownikow,78088.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/91/022791_r0_300.jpg Fri, 22 Mar 2019 09:33:00 +0100 Tatuum najemcą Lublin Plaza http://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-najemca-lublin-plaza,78077.html Thu, 21 Mar 2019 14:41:00 +0100 Martes Sport zajmie 900 mkw. w Multibox w Głogowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/martes-sport-zajmie-900-mkw-w-multibox-w-glogowie,78059.html Thu, 21 Mar 2019 11:37:11 +0100 Outdoorzy skupiają się na właściwym doborze asortymentu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/outdoorzy-skupiaja-sie-na-wlasciwym-doborze-asortymentu,78057.html Thu, 21 Mar 2019 11:36:31 +0100 Akcjonariusze Gino Rossi dokonali zmian w składzie rady nadzorczej spółki http://www.dlahandlu.pl/nonfood/akcjonariusze-gino-rossi-dokonali-zmian-w-skladzie-rady-nadzorczej-spolki,78045.html Wed, 20 Mar 2019 18:55:33 +0100 Właściciel Castoramy, firma Kingfisher, zmienia prezesa http://www.dlahandlu.pl/nonfood/wlasciciel-castoramy-firma-kingfisher-zmienia-prezesa,78042.html Wed, 20 Mar 2019 15:56:21 +0100 Tous najemcą Galerii Warmińskiej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/tous-najemca-galerii-warminskiej,78040.html Wed, 20 Mar 2019 15:44:23 +0100 KiK z 2. sklepem w Stalowej Woli http://www.dlahandlu.pl/nonfood/kik-z-2-sklepem-w-stalowej-woli,78039.html Wed, 20 Mar 2019 15:42:02 +0100 68 proc. transakcji na Orlen Drive udaje się zrealizować w czasie poniżej 210 sekund http://www.dlahandlu.pl/nonfood/68-proc-transakcji-na-orlen-drive-udaje-sie-zrealizowac-w-czasie-ponizej-210-sekund,78023.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/39/022739_r0_300.jpg Wed, 20 Mar 2019 13:01:13 +0100