Partner portalu: City Board
Wyniki wyszukiwania dla słowa kluczowego: Stokrotka RSS

Emperia wystawi na sprzedaż 95 nieruchomości

Spółka Emperia zamierza skoncentrować się na działalności detalicznej w formacie supermarketów pod logo Stokrotka. Firma ogłosiła, że w czerwcu rozpoczęła przygotowania do sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

2012-08-31 16:36 » czytaj więcej

Sklepy Stokrotka ograniczą asortyment

Spodziewam się, że druga połowa roku będzie dla nas lepsza w porównaniu z pierwszym półroczem" - powiedział Artur Kawa, prezes Emperia Holding, komentując wyniki finansowe firmy. Dodał, że spodziewa się też zmniejszenia kosztów w związku z obecnie prowadzonymi przez spółkę działaniami polegającymi na ograniczaniu asortymentu w sieci Stokrotek. Zmniejszyć się też mają zapasy magazynowe w sklepach.

2012-08-31 15:21 » czytaj więcej

Emperia rezygnuje z Delimy. Nie będzie rozwijała tego konceptu

Na posiedzeniu zarządu spółki Stokrotka, po zapoznaniu się z wynikami sklepów delikatesowych działających pod nazwą Delima i przeprowadzonej analizie, została podjęta decyzja o zaprzestaniu dalszego rozwijania tego...

2012-08-31 10:46 » czytaj więcej

Zysk netto Emperii wyniósł w II kw. 12 9,1 mln zł

Zysk netto Emperii z działalności kontynuowanej, przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej, wyniósł w II kw. '12 9,1 mln zł, wobec konsensusu 14,7 mln zł zysku.Strata operacyjna w II kwartale wyniosła 0,7 mln zł.

2012-08-31 10:33 » czytaj więcej

Penta nadal zainteresowana handlem

Fundusz Penta Investments jest nadal zainteresowany przedsięwzięciami w handlu, a w szczególności w branży detalicznej. - Mimo że znalezienie kolejnych celów inwestycyjnych staje coraz większym wyzwaniem, jesteśmy optymistycznie nastawieni do tego sektora i pracujemy nad kolejnymi projektami - mówi Adam Jarmicki, menedżer inwestycyjny, Penta Investments.

2012-08-21 13:21 » czytaj więcej

Fornetti wchodzi do kolejnych sieci handlowych

Rok 2012 to dla minipiekarni Fornetti czas wielu zmian. Firma stawia na rozbudowę oferty udostępniając swoje produkty w kolejnych sieciach sklepów spożywczych. Mrożone ciasteczka sprzedawane pod markami Fornetti Home można kupić m.in. supermarketach Stokrotka, Piotr i Paweł, Real, Netto i Alma - podaje serwis Franchising.pl

2012-08-08 09:44 » czytaj więcej

Stokrotka otwiera dwa supermarkety

W lipcu powstały dwa nowe supermarkety Stokrotka. Placówki zostały otwarte w Bezrzeczu (okolice Szczecina) na ul. Górnej oraz w Tczewie w Galerii Kociewskiej.

2012-07-30 10:18 » czytaj więcej

Koszyk cen dlahandlu.pl: W supermarketach taniej niż miesiąc temu, ale drożej niż w 2011 roku

Zapowiadane przez GUS i agencje analityczne podwyżki cen, głównie mięsa, ryb i jaj na razie nie są widoczne na półkach sklepowych. Póki co w supermarkety, podobnie jak hipermarkety i dyskonty, przedstawiły klientom...

2012-07-26 11:38 » czytaj więcej

Krzysztof Trojanowski dyrektorem ds. rozwoju Emperii

Emperia Holding SA po zakończeniu procesu poszukiwania inwestora dla swojego segmentu detalicznego, planuje dalszy jego rozwój ponownie pod kierownictwem Krzysztofa Trojanowskiego, który będzie odpowiedzialny za...

2012-07-13 10:23 » czytaj więcej

Rynek czeka na strategię rozwoju detalu Emperii

Informacja o rezygnacji przez Emperię ze sprzedaży aktywów detalicznych była negatywnym zaskoczeniem dla rynku. Jak ocenia Kamil Szlaga, analityk KBC Securities, istnieją ryzyka związane z rozwojem organicznym działalności detalicznej, który będzie wymagał dużych nakładów kapitałowych. I dodaje, że rynek czeka na strategię Emperii odnośnie tych aktywów.

2012-07-10 16:54 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH