Partner portalu: City Board
Wyniki wyszukiwania dla słowa kluczowego: Stokrotka RSS

Analityk Millenium DM: Emperia może jeszcze wrócić do sprzedaży detalu

Adam Kaptur z Millennium DM zwraca uwagę, że wielokrotne przekładanie terminu ogłoszenia decyzji o sprzedaży sieci Stokrotka przez Emperię świadczyło o tym, że cena oczekiwana przez zarząd była trudna do uzyskania, co nie powinno dziwić przy obecnej koniunkturze gospodarczej - czytamy w Parkiecie.

2012-07-10 09:27 » czytaj więcej

Analityk: Emperia powinna zainwestować w rozwój marki Stokrotka

Zdaniem Kamila Szlagi, analityka rynku akcji KBC Securities, Emperia powinna zdecydować się na samodzielny rozwój dywizji detalicznej. - Wydaje się, że taką właśnie decyzję podjął zarząd spółki, rezygnując z dalszego...

2012-07-09 16:26 » czytaj więcej

Analityk: Możemy się spodziewać prób połączenia Stokrotki z innymi sieciami

Dla Emperii Holding i jej akcjonariuszy korzystniejsza byłaby sprzedaż aktywów detalicznych, niż pozostanie w tym segmencie rynku - uważa Tomasz Sokołowski, analityk BZ WBK. Jego zdaniem, spółce trudno będzie prowadzić działalność w detalu, gdyż nasila się konkurencja na tym rynku. Pomóc grupie mogłoby połączenie w inną siecią detaliczną.

2012-07-09 11:41 » czytaj więcej

Emperia odrzuca oferty inwestorów i postanawia kontynuować działalność detaliczną

Zarząd Emperii Holding po analizie przedstawionych ofert postanowił zakończyć proces wyboru inwestora dla spółek detalicznych nie akceptując żadnej z propozycji.

2012-07-09 10:01 » czytaj więcej

Wciąż nie wiadomo, kto kupi Stokrotkę

Do końca II kwartału miała zapaść decyzja w sprawie sprzedaży sieci Stokrotka. Negocjacje trwają - uspokaja zarząd. Potencjalni inwestorzy nabrali wody w usta - pisze "Parkiet".

2012-07-04 08:55 » czytaj więcej

20 czerwca rusza Galeria Kociewska, Stokrotka operatorem spożywczym

20 czerwca zostanie otwarta Galeria Kociewska w Tczewie. Inwestorem obiektu jest Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z Białej Podlaskiej.

2012-06-19 12:48 » czytaj więcej

Już wkrótce poznamy przyszłość sieci sklepów Stokrotka

Artur Kawa, prezes Emperii poinformował wczoraj Parkiet, że oczekuje rozstrzygnięcia sprawy sieci detalicznej do końca II kwartału.

2012-06-12 09:09 » czytaj więcej

Ekspert: Handel detaliczny może być siłą napędową rynku fuzji i przejęć

Spodziewałbym się, że jeszcze w tym roku możemy mieć do czynienia z kilkoma transakcjami, choćby z szeroko komentowaną transakcją sprzedaży sieci Stokrotka. Nie są to transakcje które zaważą na rozmiarze całego rynku M&A, ale będą istotne - mówi portalowi wnp.pl Jacek Radziwilski, prezes UniCredit CAIB Poland.

2012-06-05 17:43 » czytaj więcej

Polomarket: Nie prowadzimy rozmów z Emperią

Polomarket nie prowadzi negocjacji z Emperia Holding na temat połączenia z siecią Stokrotka - dowiedział się serwis www.dlahandlu.pl.

2012-05-18 10:28 » czytaj więcej

Emperia prowadzi proces optymalizacji asortymentu w sieci Stokrotka

Spółka Emperia Holding prowadzi proces optymalizacji asortymentu w sklepach Stokrotki, z półek znikną niektóre produkty, nastąpi także wymiana części towarów na lepiej dopasowane do profilu sieci. Operacja ma zostać...

2012-05-17 14:11 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH