Wyniki wyszukiwania dla słowa kluczowego: asortyment RSS

Greckie produkty w kolejnych placówkach WSS Śródmieście

Od lipca ub. roku WSS Śródmieście współpracuje z firmą The Greek Gourment, zajmującą się importem greckich artykułów spożywczych wysokiej jakości. Po ich wprowadzeniu do wybranych placówek spółdzielni, w tym roku postanowiono rozszerzyć sprzedaż w kolejnych placówkach.

2012-02-17 10:51 » czytaj więcej

Ekspert: Właściciele sklepów muszą wykazać inicjatywę we wspieraniu sprzedaży

- 20 proc. kupujących lubi wypróbowywać nowe produkty, a producenci zwykle dysponują dodatkowymi budżetami na ich wprowadzenie. Nie zawsze jednak wiadomo, w których kategoriach planować zwiększone aktywności np. w...

2011-07-05 22:46 » czytaj więcej

W ciągu pięciu lat Ruch wyda na inwestycje 165 mln zł

Ruch zmienia logo i wizerunek oraz wizualizacje kiosków, rozszerza asortyment, wprowadza sprzedaż kawy oraz inwestuje w lokalizacje w centrach handlowych. Wszystko, by zostać liderem rynku małego formatu w Polsce....

2011-06-21 12:20 » czytaj więcej

Sieć Torimpex stawia na tradycyjne święta

- Asortyment na Wielkanoc nie będzie się zasadniczo różnił od tego, co na dzień można kupić w naszych sklepach. Stawiamy na tradycyjne święta, a nowości w ofercie pojawią się na bieżąco - mówi Janina Bruź, prezes Torimpex Trade.

2011-04-18 10:06 » czytaj więcej

24supermarket.pl wprowadza asortyment na Wielkanoc

W okresie poprzedzającym Wielkanoc, strona internetowa 24supermarket.pl będzie w świątecznym klimacie. - Rozpoczęliśmy właśnie sprzedaż ryb w tym śledzi w różnej postaci, czekoladowych króliczków, kurczaczków, baranków z cukru, ciast wielkanocnych m.in. babki i innego świątecznego asortymentu - mówi Weronika Rosińska, przedstawicielka internetowej placówki znajdującej się pod skrzydłami sieci WSS Mokpol.

2011-04-05 11:21 » czytaj więcej

E-sklep Spiżarnia liczy na dwukrotny wzrost sprzedaży przed Wielkanocą

- Liczę, że przed świętami wielkanocnymi sprzedaż wzrośnie, obrót dzienny jest wówczas wyższy nawet o 250 proc. w porównaniu do zwykłych dni. Niemniej z naszego punktu widzenia najlepszym czasem jest Boże Narodzenie i koniec roku. Wtedy sprzedajemy najwięcej koszy prezentowych - mówi Beata Martynowska, właścicielka e-sklepu Spiżarnia.net.

2011-03-23 12:48 » czytaj więcej

Netto poszerzy asortyment produktów marki własnej

- Będziemy pracować nad zwiększaniem udziałów marki własnej w naszym asortymencie, tak pod względem liczby produktów, jak i ich udziału w sprzedaży - mówi Sławomir Nitek, wicedyrektor Netto Polska. Obecnie na półkach sklepów sieci Netto można znaleźć ok. 180 produktów. Do końca roku w sklepach może się pojawić kolejnych kilkanaście artykułów pod własną marką.

2011-03-22 20:47 » czytaj więcej

WSS Śródmieście stawia na kontakt z klientem

Anna Tylkowska, prezes WSS Śródmieście uważa, że placówki spółdzielni są bardziej zorientowane na klienta niż supermarkety. Ekspedientki mają kontakt z klientem, który nie jest anonimowy i zawsze może liczyć na pomoc personelu.

2011-03-11 11:28 » czytaj więcej

Warto przygotować specjalną ofertę na Dzień Kobiet

- W ubiegłym roku po raz pierwszy w Dzień Kobiet można było kupić u nas kwiaty. Pomysł się sprawdził, więc w tym roku również pojawią się w sklepie tulipany w cenie 2 zł za sztukę. W ten dzień eksponujemy również słodycze w pobliżu strefy kas oraz proponujemy promocyjne ceny win - mówi kierowniczka sklepu osiedlowego na warszawskiej Pradze-Południe.

2011-03-08 11:29 » czytaj więcej

JMD: Sklepy muszą zmieniać się stale, aby dopasować się do wymagań klientów

W 2010 roku Jeronimo Martins Dystrybucja przeprowadziło zmianę wewnętrznej wizualizacji wszystkich placówek. Zaprojektowano także nowe stroje dla pracowników. Jednak jak zapewnia kierownictwo nie są to żadne nowości, bo sklepy muszą nieustannie dostosowywać się do rosnących wymagań klientów.

2011-01-26 15:32 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH