Poniedziałek, 2 marca 2015 r.
Wyniki wyszukiwania dla słowa kluczowego: kampania reklamowa RSS

Telewizyjna kampania parówek Jedynki

Trwa kolejna kampania promująca parówki Jedynki, która obejmuje TV (TVP, TVN, TVN7, wybrane kanały tematyczne), punkty sprzedaży, prasę, Internet oraz ekrany diodowe. Emisja billboardów sponsorskich potrwa do końca marca br.

2014-03-19 12:39 » czytaj więcej

Malma rusza z kampanią reklamową

Ruszyła promocja makarony Mlama. Do jego produkcji wykorzystywana jest specjalna odmiana pszenicy twardej - Amber Durum, pochodząca z Ameryki Północnej.

2014-03-18 13:09 » czytaj więcej

Hochland wspiera sprzedaż serów Brie i Camembert

Z początkiem kwietnia startuje wielopłaszczyznowa kampania reklamowa dla Hochland Brie i Camembert. Założeniem kampanii jest podkreślenie, że z serem pleśniowym Hochland łatwo i niedrogo można mieć fajną kanapkę na codzienne śniadanie.

2014-03-18 13:07 » czytaj więcej

Delecta wzmacnia kampanie sprzedażowe przed Wielkanocą

Od 17 marca do końca kwietnia br. produkty Delecta pokażą się w kampanii sponsorskiej przed wybranymi programami telewizyjnymi. W kluczowym okresie przedświątecznej sprzedaży, producent stawia na reklamę najbardziej popularnych ciast i deserów z portfolio marki.

2014-03-17 09:26 » czytaj więcej

Wojciech Jagielski w reklamie Nescafe Classic

Nescafe Classic na dzień dobry! To hasło nowej ogólnopolskiej kampanii telewizyjnej marki Nescafe, należącej do firmy Nestlé. Po raz pierwszy na rynku polskim marka zdecydowała się na współpracę z osobą znaną z mediów. W reklamie wziął udział Wojciech Jagielski, popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny.

2014-03-13 13:08 » czytaj więcej

Rusza nowa kampania Tymbark dla soków 100%

Głównym celem nowego projektu marki Tymbark „Środa to mała sobota", realizowanego w ramach długofalowej kampanii „Zacznij zdrowo dzień od szklanki soku", jest zachęcenie Polaków do jedzenia zdrowych, pełnowartościowych śniadań już nie dwa, a pięć razy w tygodniu. Dodatkowo marka udowadnia, że przygotowanie takiego posiłku wcale nie zabiera więcej czasu.

2014-03-13 11:04 » czytaj więcej

Shakira w kampanii marki Activia

Danone ogłasza pierwszą w historii globalną kampanię marki Activia we współpracy z Shakirą, światową gwiazdą muzyki pop. Kampania odbędzie się pod hasłem „Dobre samopoczucie bierze się ze środka".

2014-03-12 14:12 » czytaj więcej

Tchibo wycofuje reklamy z braćmi Kliczko

Witalij Kliczko i jego brat Władimir mieli reklamować w niemieckich telewizjach nową linię produktów dla sportowców, która jest w ofercie sklepów Tchibo. Po krwawych walkach na Majdanie firma odłożyła reklamy na półkę - pisze "Gazeta Wyborcza".

2014-02-25 11:46 » czytaj więcej

Marka Lipton Ice Tea stawia na działania w internecie

Agencja Digital One będzie odpowiadać za całokształt działań związanych z obecnością marki Lipton Ice Tea w środowisku digital: od obsługi serwisów internetowych, poprzez działania aktywacyjne i kampanie zasięgowe, po zarządzanie obecnością w mediach społecznościowych.

2014-02-25 11:25 » czytaj więcej

Przedświąteczna kampania Majonezu Kieleckiego

Zgodnie z tradycją, w okresie poprzedzającym Wielkanoc, producent Majonezu Kieleckiego pojawi się w mediach z wielokanałową kampanią reklamową.

2014-02-21 11:14 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH