Facebook przeszkoli przedsiębiorców w Polsce

Autor: Bankier.pl 23 stycznia 2018 10:01

Facebook przeszkoli przedsiębiorców w Polsce Fot. Shutterstock.com

Facebook ma w planach otworzenie trzech nowych centrów szkoleniowych, w tym jedno w Polsce – podaje Bankier.pl za agencją Reuters. Ich celem ma być przeszkolenie użytkowników internetu i właścicieli firm w zakresie korzystania z nowych technologii. Facebook zapowiada, że do 2020 r. przeszkoli milion osób.

Nowe ośrodki szkoleniowe mają powstać w Polsce, Hiszpanii i we Włoszech. Dodatkowo Facebook ogłosił, że zainwestuje 10 mln euro w ośrodek badań nad sztuczną inteligencją we Francji. Szkolenia mają być skierowane przede wszystkim dla osób o ograniczonym dostępie do technologii i internetu, a na kursach ma być poruszona tematyka korzystania z mediów czy bezpieczeństwa w sieci. Facebook na szkolenia zaprasza też przedsiębiorców.

Program Community Boost EU ma na celu nawiązanie współpracy z małymi firmami i start-upami oraz wsparcie ich rozwoju i zatrudnienia. Docelowo z bezpośrednich szkoleń w ramach programu będzie mogło skorzystać 100 tys. małych i średnich przedsiębiorstw. Zorganizowane mają też zostać kursy online, w których będzie mogło wziąć udział 250 tys. firm.

Więcej na Bankier.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE

PARTNER SERWISU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,07

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8461

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane