Przepisomat - nowy sposób na zakupy

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2018 17:12

Przepisomat - nowy sposób na zakupy Przepisomat, fot. IteCom

Przepisomat to multimedialne urządzenie umieszczane w sklepie, które umożliwia klientowi znalezienie przepisu na danie, wydrukowanie go razem z listą zakupów bądź wysłanie jej na maila. Umożliwia wyszukiwanie przepisów po zeskanowanym kodzie kreskowym danego produktu lub składniku wpisanym przez użytkownika.

Jeśli ktoś chce się zmieścić w określonej kwocie czy w odpowiedniej ilości kalorii, to Przepisomat bierze pod uwagę konkretną dietę albo wybrany rodzaj kuchni. 

Właściciel sklepu może za pomocą urządzenia komunikować klientowi pożądane treści, uwzględniające stany magazynowe, terminy ważności, aktualne promocje oraz preferencje sprzedawcy. Klient po wejściu do sklepu ma możliwość wyszukania przepisu według ulubionych produktów lub przejrzenie tych polecanych w danym tygodniu. Na urządzeniu, podczas jego bezczynności jest możliwość wyświetlania reklam graficznych bądź animacji.

- Przepisomat łączy świat rzeczywisty ze światem online. Jest wyjściem naprzeciw potrzebom klienta – mówi Marek Kaniewski, prezes firmy IteCom, która stworzyła Przepisomat.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE

PARTNER SERWISU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane