Hanna Dereszyńska poza zarządem Makro Polska

Autor: dlahandlu.pl 12 grudnia 2017 14:34

23 listopada 2017 w KRS spółki Makro Polska została wpisana zmiana polegająca na wykreśleniu z listy członków zarządu Hanny Dereszyńskiej.

Hanna Dereszyńska, dyrektor pionu personalnego Makro Polska zasiadała w zarządzie Makro Polska od października 2014 roku.

Na koniec marca 2017 r. sieć Makro miała w Polsce 30 hal. Frma nie otwierała w 2017 r. nowych placówek w naszym kraju. Sieć Makro postawiła w tym roku przede wszystkim na rozwój logistyki. Zgodnie z planem zaplecze magazynowe powiększy się o trzy obiekty. Ponadto, pod koniec zeszłego roku firma ogłosiła, że zainwestuje 100 mln zł w ciągu trzech lat w remonty swoich placówek. 

Na początku maja MLP Group przekazało sieci nowy obiekt magazynowy o powierzchni 10,1 tys. mkw. zlokalizowany na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. Magazyn w okolicy Pruszkowa został wybudowany dla tej sieci jako jeden z trzech nowych centrów dystrybucji obsługujących klientów z sektora gastronomicznego.  MLP Group przygotowuje jeszcze dla sieci Makro dwa obiekty magazynowe o łącznej powierzchni około 17,2 tys. mkw. Pierwszy z nich powstaje na Górnym Śląsku w okolicy Czeladzi, a jego powierzchnia wyniesie 8,6 tys. mkw. Drugi obiekt będzie zlokalizowany w pobliżu Wrocławia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    4,77

  • Min

    3,31

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane