Kaufland: Wygrywać będą te sieci, które zaproponują klientom miks kilku czynników

Autor: dlahandlu.pl 2 stycznia 2018 09:40

Kaufland: Wygrywać będą te sieci, które zaproponują klientom miks kilku czynników fot. materiały prasowe Kaufland Polska

Sieć Kaufland przewiduje, że nadchodzący rok będzie kolejnym etapem zacierania się granic pomiędzy różnymi formatami sklepów. Proces ten trwa już na polskim rynku od kilku lat. Kategoryzowanie poszczególnych sieci przestaje mieć znaczenie, szczególnie dla klientów.

- Konsument podejmując decyzję o tym, gdzie zrobi zakupy, kieruje się w dużym stopniu zależnością między czasem, który przeznaczy na zakupy a wielkością asortymentu, wśród którego będzie mógł wybierać. Coraz lepsza sytuacja materialna i rosnąca świadomość konsumencka Polaków mogą sprawić, że klienci będą oczekiwać od sieci handlowych zarówno szerokiej oferty, jak i możliwości dokonywania zakupów szybko i wygodnie. Dlatego wygrywać na rynku będą te sieci, które są w stanie zaproponować klientom miks kilku czynników: szerokiej oferty, szybkich zakupów oraz pozytywnych doświadczeń - podało biuro prasowe Kauflandu.

Czytaj także: Kaufland: W tym roku zarobki 95 proc. pracowników wzrosły średnio o 11 proc.

- W przyszłym roku będziemy, podobnie jak i cały rynek, dostosowywali naszą działalność do finalizowanych zmian prawnych dotyczących ograniczenia handlu w niedziele. Będziemy także kontynuowali wdrażanie zmian, które mają na celu poprawę wygody i komfortu zakupów naszych klientów. Mamy nadzieję, że kolejne działania pozwolą jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów na coraz bardziej konkurencyjnym i wymagającym polskim rynku - informuje biuro prasowe sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • david 2018-01-08 15:09:00

  ale nawet tu agresja, przy rozmowie o zakupach ?! Co się dzieje z tym narodem polskim....? to nastawienie jest tak wrogie i lekceważące...strach patrzeć w przyszłość

 • MNICH 2018-01-03 07:27:35

  wy wszyscy od lat biadolicie i tylko biadolicie.ŻE kaufland taki,biedra taka ,tesco smakie ,deichmann buty co nogi smierdzą,ccc że gorsze od azbestu.A TYŁKA POZA NIE NIE RUSZYCIE!!

 • klient Kauflandu 2018-01-02 16:58:50

  Kaufland w Wągrowcu, po modernizacji to tragedia. Poznikały niektóre towary z oferty, dział z owocami i warzywami kiedyś duży dziś ma po jednej skrzynce każdego rodzaju owocu i warzywa, więc gdy się coś skończy miejsce zieje pustką (ktoś dokłada jeszcze towar?). Kas samoobsługowych brak, wózki stare i zdezelowane (trzeba do nich nurkować takie są głębokie), pod wieczór pustki w dziale z pieczywem. Jeśli tak ma wyglądać customer experience i przyjemność zakupów, to ja dziękuję, ale chyba pójdę gdzie indziej po sprawunki.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  4,77

 • Min

  3,31

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane