Czwartek, 24 lipca 2014 r.
Jesteś tutaj:   Wiadomości

Pizza Dominium najemcą Gemini Park Bielsko-Biała

PIZZA DOMINIUM dołączy do grona najemców rozbudowywanego obecnie CH Gemini Park Bielsko-Biała, zajmując lokal o powierzchni 100 mkw.

Środa,  22 maj 2013  14:04 » czytaj więcej

Sprzedaż odzieży w internecie notuje 14 proc. wzrost

Obecnie w Polsce funkcjonuje niemal 1,3 tys. sklepów internetowych, które prowadzą sprzedaż w kategorii Odzież/Obuwie (raport eHandel Polska 2012). Bardziej obleganymi branżami są tylko Dom i Ogród (2,5 tys. sklepów) oraz Prezenty i Akcesoria (1,312 tys.). Liczby te mogą jednak niedługo się zmienić, bo w internetową sprzedaż odzieży oraz obuwia wchodzi coraz więcej przedsiębiorców. Obecnie ta kategoria polskiego e-commerce notuje 14 proc. wzrost liczby sklepów rok do roku. Pod tym względem lepsze są tylko e-delikatesy (17 proc. wzrost, wg raportu eHandel Polska 2012).

Środa,  22 maj 2013  13:23 » czytaj więcej

Dyskonty alkoholowe podbiją Polskę?

Taniej nie będzie, tej zasady się trzymamy - zapowiadają szefowie sieci alkoholowych dyskontów o nazwie Prosto z palety. Alkoholami w zaskakująco niskich cenach chcą podbić rynek i wygrać z marketami. Właśnie taki sklep rusza w Zielonej Górze - pisze "Gazeta Wyborcza Zielona Góra".

Środa,  22 maj 2013  13:09 » czytaj więcej

Analitycy Erste docenili Emperię

Analitycy Erste podwyższyli rekomendację Emperii do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową jednej akcji spółki podnieśli do 66 zł z 55 zł wcześniej.

Środa,  22 maj 2013  12:31 » czytaj więcej

Ruszył nowy market Castoramy

22 maja wystartował pierwszy sklep Castoramy w Skarżysku Kamiennej. Wcześniej w tej lokalizacji działał market Brico Depot. Obiekt został powiększony do 6,5 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Środa,  22 maj 2013  12:00 » czytaj więcej

CH Liwa w Kwidzynie będzie większe niż planowano

W ramach budowy CH Liwa w Kwidzynie część budynków po istniejących zakładach ZEM POLMO została już wyburzona. Kolejne budynki doczekają się rozbiórki w najbliższym czasie. Obiekt na etapie planowania zostanie powiększony z jednokondygnacyjnego do dwu- lub trzy piętrowego.

Środa,  22 maj 2013  11:47 » czytaj więcej

Beef Master nawiązuje współpracę z kolejną siecią handlową

Firma Biernacki nawiązała współpracę z siecią hurtowni Makro Cash & Carry należącą do Grupy Metro. Z dniem 17 maja br. wyselekcjonowane produkty Beef Master trafiły do sprzedaży w sieci sklepów w całej Polsce

Środa,  22 maj 2013  11:39 » czytaj więcej

Tesco zatrudni 2 tys. pracowników, połowę w sprzedaży internetowej

Obecnie największy przyrost pracowników dotyczy sprzedaży internetowej, w której pracę znaleźć ma połowa z 2 tys. nowo zatrudnionych w tym roku. Firma planuje też otwieranie nowych sklepów, a jej hipermarkety pojawią się w miastach, gdzie sieć do tej pory była nieobecna. Ma to być przede wszystkim baza do poszerzania zasięgu sprzedaży przez internet.

Środa,  22 maj 2013  11:36 » czytaj więcej

Po drogich transakcjach właściciele mają problem z realną wyceną firm

- Firmy handlowe i spożywcze powinny się konsolidować. Wiele firm jest za małych, aby osiągnąć skalę pozwalającą na rozwój. Jednak przez ostatnie transakcje, których wartości były bardzo wysokie lub wręcz wygórowane, właściciele firm ulegają pokusie nierealnych oczekiwań co do wyceny swoich podmiotów - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl Marek Moczulski, niezależny ekspert i doradca, były prezes Mieszka

Środa,  22 maj 2013  11:34 » czytaj więcej

Sklep Decathlona powstaje w Katowicach

W Katowicach tuż przy Auchan powstać ma nowy market Decathlona - pisze naszemiasto.pl. Otwarcie obiektu zapowiedziano na koniec 2013 roku

Środa,  22 maj 2013  11:05 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH