Wtorek, 2 września 2014 r.
Jesteś tutaj:   Wiadomości

Be Natural chce w 2 lata otworzyć 10 franczyzowych sklepów

Be Natural, wcześniej działająca pod szyldem Bio i Eko, to sieć delikatesów oferujących produkty o naturalnym pochodzeniu. Obecnie w sieci działają dwa sklepy własne i jeden franczyzowy. Plany otwarć na następne dwa lata przewidują uruchomienie 10 placówek franczyzowych i 2-3 punkty własne - donosi portal franchising.pl

Środa,  26 cze 2013  10:17 » czytaj więcej

Zmiany personalne w Lekkerland

Stefan Punke, dyrektor zarządzający Lekkerland Deutschland postanowił ze skutkiem natychmiastowym zrezygnować ze stanowiska. Zastąpi go Frank Fleck. Niemiecki oddział Lekkerlandu jest najważniejszą spółką zależną w Grupie.

Środa,  26 cze 2013  09:39 » czytaj więcej

CBRE wzmacnia dział powierzchni handlowych

Marta Orłowska dołączyła do działu powierzchni handlowych jako starszy negocjator. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za negocjacje umów najmu w imieniu właścicieli obiektów handlowych, pozyskiwanie nowych najemców, jak również przygotowywanie analiz rynku oraz raportów dotyczących procesów komercjalizacji.

Środa,  26 cze 2013  09:27 » czytaj więcej

Koszyk cen: Tańsze warzywa sezonowe pomogły wszystkim supermarketom zejść w czerwcu z cenami

Jak wynika z monitoringu cen dlahandlu.pl tańsze pomidory i papryka dały sieciom supermatrketów możliwość obniżenia cen w czerwcu, względem notowania majowego. Będziemy obserwować, czy tendencja do obniżek cen w tym...

Środa,  26 cze 2013  09:10 » czytaj więcej

Eurocash podpisał porozumienie o zwolnieniach grupowych w Tradisie

Nasza strategia się nie zmienia: konsolidujemy rynek zarówno organicznie, jak i poprzez akwizycje. Jeśli pojawią się dodatkowe potrzeby finansowania rozwoju – wybierzemy najkorzystniejszy wariant, analizując zarówno wykorzystanie własnych środków, jak i długu - mówi w rozmowie z "Parkietem" Jacek Owczarek, członek zarządu Eurocash.

Środa,  26 cze 2013  09:09 » czytaj więcej

My Box w Oławie ruszy we wrześniu

5 września tego roku rusza pierwszy Retail Park w Oławie. Budowa parku handlowego pod nazwą My Box Oława, o powierzchni najmu 2 000 mkw. zbliża się ku końcowi.

Wtorek,  25 cze 2013  19:53 » czytaj więcej

City Sport w galerii Focus Mall Rybnik

22 czerwca br., w galerii Focus Mall Rybnik otwarty został sklep City Sport. Na jego potrzeby wynajęte zostało 223 mkw. powierzchni na 2. piętrze.

Wtorek,  25 cze 2013  19:47 » czytaj więcej

Kraków Główny - umowa z nowym wykonawcą podpisana

PKP S.A. podpisały umowę z nowym wykonawcą dworca Kraków Główny. Firma PORR (Polska) S.A. jeszcze tego lata rozpocznie prace budowlane. Firma PORR wykona prace niezbędne do zakończenia budowy dworca, a także wyremontuje tunel Antresola. PKP S.A. planują, że otwarcie nowego obiektu nastąpi jeszcze w tym roku, podaje portal pkp.pl

Wtorek,  25 cze 2013  19:45 » czytaj więcej

Sieć 7th Street otwiera nowe lokale

Sieć 7th Street - Grill and Bar przygotowuje się do kolejnych otwarć w Zabrzu, Olsztynie oraz Olkuszu.

Wtorek,  25 cze 2013  19:37 » czytaj więcej

Carrefour rozważa wyjście z Chin i Tajwanu

Francuska sieć Carrefour analizuje możliwości sprzedaży swojej działalności w Chinach i na Tajwanie - informuje The Wall Street Journal, powołując się na źródła zbliżone do sprawy.

Wtorek,  25 cze 2013  19:30 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH