Sobota, 30 sierpnia 2014 r.
Jesteś tutaj:   Wiadomości

Alpenpark kolejnym najemcą w Europie Centralnej

Alpenpark, ogólnopolska sieć sklepów z odzieżą sportową i turystyczną, podpisała umowę najmu lokalu w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Sklep zajmie powierzchnię ponad 90 metrów kwadratowych w parku handlowym. Otwarcie planowane jest na wrzesień.

Wtorek,  25 cze 2013  09:01 » czytaj więcej

Wartość rynku e-commerce może w tym roku przekroczyć 25 mld zł

Rynek sprzedaży internetowej z sukcesem broni się przed spowolnieniem gospodarczym. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich spodziewana jest na nim nawet dwucyfrowa dynamika wzrostu. Tym samym wartość polskiego rynku e-commerce może w tym roku przekroczyć 25 mld zł - informuje Dziennik Gazeta Prawna.

Wtorek,  25 cze 2013  08:58 » czytaj więcej

Sprzedaż detaliczna w Polsce nadal się kurczy

Analitycy banków w Londynie nie przewidują wzrostu sprzedaży detalicznej w Polsce w maju. Optymistyczna prognoza zakłada utrzymanie tempa spadku z kwietnia, zaś pesymistyczna - pogłębienie spadku. GUS ogłosi dane we wtorek.

Poniedziałek,  24 cze 2013  20:03 » czytaj więcej

Biedronka powstanie w starej piekarni na poznańskich Garbarach

Budynek przy ul. Estakowskiego w Poznaniu ma nowego najemcę. Jest nim supermarket Biedronka. Oficjalne otwarcie punktu odbędzie się 27. czerwca - podaje gazeta.pl.

Poniedziałek,  24 cze 2013  15:35 » czytaj więcej

Intermarche dołącza do wojny cenowej z dyskonatmi

Grupa Muszkieterów dołącza do wojny cenowej na rynku detalicznym w Polsce. W czerwcu zaczęła obniżkę cen najbardziej popularnych artykułów, nawet o 40 proc. - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl prezes Grupy Muszkieterów Marek Feruga.

Poniedziałek,  24 cze 2013  15:33 » czytaj więcej

Nowe sklepy w sieci Gama

19 czerwca ruszył kolejny sklep pod szyldem Gama. Swój pierwszy sklep pod tym logo otworzyła Spółdzielnia PSS Starogard Gdański. Placówka zlokalizowana jest w centrum osiedla przy ul. Konstytucji 3-go Maja 13. Powierzchnia sali sprzedaży to 340 mkw.

Poniedziałek,  24 cze 2013  13:54 » czytaj więcej

Tesco ma nowego kierownika planu społeczności

Tesco od czerwca ma nowego kierownika planu społeczności. Została nim Marta Marczuk-Komiszke, która zastąpiła na tym stanowisku Łukasza Kędziora.

Poniedziałek,  24 cze 2013  13:51 » czytaj więcej

Europejski Kongres Gospodarczy 2013 - główne wnioski

Otwarcie Europy na świat, apel o więcej wolności gospodarczej i zrównoważenie polityki ochrony klimatu z polityką przemysłową, a także postulat rozwoju opartego na wiedzy, współpracy i integracji. To główne wnioski V...

Poniedziałek,  24 cze 2013  13:38 » czytaj więcej

Anna Bogdańska, była prezes Merlin.pl odchodzi z firmy

Anna Bogdańska, dotychczasowa prezes Merlin.pl, sklepu internetowego przejętego niedawno przez Czerwoną Torebkę, odchodzi z firmy. W ciągu pół roku Merlin.pl przeniesie się z Warszawy do Poznania.

Poniedziałek,  24 cze 2013  13:19 » czytaj więcej

Komputronik optymalizuje sieć sprzedaży. Planuje otwarcie formatu Megastrore w Poznaniu

W 2012 roku Komputronik optymalizował sieć sprzedaży, w wyniku czego salony usytuowane w mniej atrakcyjnych lokalizacjach (w małych lub starszych centrach handlowych, przy ulicach o niższej atrakcyjności handlowej)...

Poniedziałek,  24 cze 2013  13:09 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH