Jesteś tutaj:   Wiadomości

Restauracja Bawełna zajęła w Manufakturze 400 mkw.

W styczniu do grona najemców gastronomicznych Manufaktury dołączyła restauracja Bawełna. Nowy lokal zajmuje trzy poziomy o łącznej powierzchni ponad 400 mkw.

Wtorek,  21 sty 2014  21:27 » czytaj więcej

W najbliższych latach powstanie 9 centrów Stop.Shop

Immofinanz Group rozszerza swój portfel parków handlowych w Polsce. W listopadzie 2013 r. otwarto drugi polski Stop.Shop. - w Mławie. Ponadto w pierwszej połowie bieżącego roku planowane jest kolejne otwarcie, w miejscowości Kętrzyn. W planach jest otwarcie w Polsce w najbliższych latach kolejnych dziesięciu Stop.Shop.-ów.

Wtorek,  21 sty 2014  21:23 » czytaj więcej

W trzy miesiące obroty ZPC Otmuchów z polskim Lidlem sięgnęły 7,3 mln zł

Zarząd Zakładów Przemysłu Cukierniczego Otmuchów ustalił z siecią Lidl Polska ogólne warunki dotyczące produkcji i dostaw wyrobów cukierniczych dla Lidla w okresie od stycznia 2014 r. do końca grudnia 2014 r. o łącznej szacunkowej wartości ok. 18,6 mln zł.

Wtorek,  21 sty 2014  21:16 » czytaj więcej

Rząd przeciwny wprowadzeniu zakazu handlu w każdą niedzielę

Rząd negatywnie ocenia propozycje zmian w Kodeksie Pracy i jest przeciwny wprowadzeniu zakazu pracy placówek handlowych w każdą niedzielę - poinformowało CIR w komunikacie po posiedzeniu rządu.

Wtorek,  21 sty 2014  19:56 » czytaj więcej

KPMG: Auchan może chcieć renegocjować umowę z właścicielem sklepów Real

Warunkowa zgoda UOKiK na przejęcie sieci Real przez Auchan była oczekiwana, nie było to zaskoczeniem dla obu stron. Większym zaskoczeniem mógł być przedłużający się czas oczekiwania, który może otwierać drogę do...

Wtorek,  21 sty 2014  19:50 » czytaj więcej

PFPŻ: Zgoda UOKiK na przejęcie sieci Real nadeszła w niesprzyjającym czasie

Przejęcie sklepów Real przez Auchan nie jest dobra wiadomością dla producentów żywności, bo oznacza większą presję na dostawców - ocenia Andrzej Gantner, dyrektor generalny PFPŻ. Jego zdaniem, warunkowa zgoda UOKiK...

Wtorek,  21 sty 2014  19:28 » czytaj więcej

Poradnik: Słodycze z okazjonalną grafiką rotują najlepiej w okresach świątecznych

Święta, komunie, Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Matki to okresy z wyraźnym wzrostem sprzedaży słodyczy. Największe szanse na odniesienie sukcesu i podniesienie zysków sklepu mają produkty w opakowaniach z grafiką...

Wtorek,  21 sty 2014  14:59 » czytaj więcej

Lidl w Niemczech nie będzie sprzedawał Coca-Coli

Lidl w Niemczech nie będzie już sprzedawał napojów Coca-Cola.

Wtorek,  21 sty 2014  14:29 » czytaj więcej

8 nowych najemców w warszawskiej Arkadii

Oferta modowa Arkadii powiększyła się w ostatnim czasie o osiem nowych salonów. W centrum swoje sklepy otworzyły marki odzieżowe: Only, Bytom, Gerry Weber i Celio, producent obuwia Wojas, sklep z biżuterią Nikki Lissoni, a także salon mody dziecięcej Piccolo Tresoro i salon z bielizną Li Parie.

Wtorek,  21 sty 2014  13:43 » czytaj więcej

P.A. Nova negocjuje sprzedaż trzech parków handlowych

Firma P.A. Nova rozmawia z podmiotem zainteresowanym przejęciem trzech parków handlowych - donosi Parkiet. W tym momencie trwają prace nad umową, która umożliwi due diligence obiektów.

Wtorek,  21 sty 2014  12:47 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH