Wtorek, 25 listopada 2014 r.
Jesteś tutaj:   Wiadomości

Spółka Echo Investment wybrała wykonawcę biurowca z funkcjami handlowo-usługowymi

Echo Investment S.A. podpisała ze spółką Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. umowę o wykonanie stanu surowego obiektu biurowo-usługowo-handlowego "Q22" przy Al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Czwartek,  26 wrz 2013  12:03 » czytaj więcej

Planeta powiększa sieć sklepów

Firma Planeta zapowiada otwarcie ośmiu nowych punktów Planeta 24h w Krakowie. Kolejne sklepy pojawią się również w Łodzi, Kielcach, Dąbrowie Górniczej, Oświęcimiu, Brzesku i Węgrzcach Wielkich.

Czwartek,  26 wrz 2013  11:49 » czytaj więcej

Żabka przejmuje lokalną sieć z Gorzowa

Większość z dziewięciu placówek lokalnej sieci Agap z Gorzowa przejmie Żabka Polska – dowiedziały się „Wiadomości Handlowe”.

Czwartek,  26 wrz 2013  11:26 » czytaj więcej

Radomskie Hale Mięsne chcą przedłużenia dzierżawy na terenie dawnego dworca

Radomskie Hale Mięsne, spółka, która w lutym wygrała przetarg na trzyletnią dzierżawę dawnego dworca autobusowego przy Wernera, chce, by - już bez przetargu - dzierżawę przedłużono jej na 15 lat - czytamy w Gazecie Wyborczej.

Czwartek,  26 wrz 2013  11:25 » czytaj więcej

PayPal nawiązuje współpracę z Leroy Merlin w obszarze e-commerce

PayPal podpisał umowę z siecią Leroy Merlin. Nawiązana przez firmy współpraca pozwala klientom na dokonywanie szybkich płatności w sklepie internetowym Leroy Merlin w Polsce również za pomocą urządzeń mobilnych.

Czwartek,  26 wrz 2013  11:07 » czytaj więcej

Salomon dołączył do Fashion Outlet Center w Piasecznie

Marka Salomon - sklep z branży outdoorowej, dołączył do grona najemców Fashion House Outlet Centre w Piasecznie.

Czwartek,  26 wrz 2013  10:58 » czytaj więcej

Media Expert w Atrium Gama zastąpi Euro RTV AGD

Na początku października do grona najemców w Atrium Gama w Radomiu dołączy salon odzieżowy Lara Fabio i elektromarket Media Expert.

Czwartek,  26 wrz 2013  10:55 » czytaj więcej

Property Forum: Każdy chce być deweloperem, a centra handlowe muszą powstawać z „głową"

Polski rynek centrów handlowych w wielu lokalizacjach jest już przesycony, jednak cały czas jest wiele obszarów czekających na nowe projekty. Coraz częściej w branży pojawiają się tendencje do rozbudowy, remodelingu i rewitalizacji istniejących galerii i można spodziewać się, że trend ten w najbliższych latach będzie kontynuowany - to główne wnioski płynące z dyskusji o rynku centrów handlowych, która odbyła się w ramach Property Forum 2013.

Czwartek,  26 wrz 2013  10:48 » czytaj więcej

Podwarszawski Konstancin opanowany przez sieci handlowe

W najbliższych tygodniach w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej powstanie supermarket Piotr i Paweł. To kolejny sieciowy sklep w tym mieście.

Czwartek,  26 wrz 2013  10:43 » czytaj więcej

Konsumenci chcą robić zdjęcia w sklepach i porównywać ceny

Coraz więcej konsumentów robi zdjęcia produktom i ich cenom w sklepach. Dzięki temu mogą porównać ceny poszczególnych sklepów i dokonać zakupów w tych punktach usługowych, w których faktycznie ceny są najniższe. Jednak część marketów broni się przed tą praktyką. Z punktu ich widzenia osłabia to m. in. ich działania marketingowe. W rzeczywistości pokazuje realne ceny.

Czwartek,  26 wrz 2013  10:37 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH