Jesteś tutaj:   Wiadomości

Metro Group poprawia wskaźniki, choć Real i Metro cash&carry nadal notują spadki

Metro Group jest zadowolone z wyników finansowych za 9 miesięcy br. Zdaniem firmy, transformacja Grupy przyniosła wymierne efekty. Wskaźnik EBIT przed uwzględnieniem pozycji nadzwyczajnych wzrósł do 728 mln euro (w...

Czwartek,  12 gru 2013  10:02 » czytaj więcej

Powstaje centrum handlowe w Wołominie. Ma pierwszą umowę najmu z CCC

Park Handlowy Wołomin, deweloper centrum handlowo-rozrywkowego Fabryka Wołomin, podpisała umowę najmu z CCC o powierzchni ok. 585 m kw.

Czwartek,  12 gru 2013  10:00 » czytaj więcej

Adventure Sports najemcą Outlet Factory Annopol

10 grudnia otwarto salon marki Adventure Sports w Centrum Outlet Factory Annopol.

Czwartek,  12 gru 2013  09:57 » czytaj więcej

Abpol wprowadza produkty marki własnej na stacje BP

Zarząd Abpol Company Polska SA poinformował, że wprowadził do ogólnopolskiej sieci stacji paliw BP Polska produkty będące marką własną Abpol. Spółka będzie realizowała w ramach tej sieci sprzedaż bardzo szerokiego asortymentu, w tym marek wiodących: prezerwatyw you&me, plastrów opatrunkowych QuickplasR oraz suplementów diety Longplay i Speed8. W chwili obecnej trwa zatowarowanie sieci i pełna obecność produktów będzie osiągnięta do 30 grudnia 2013 roku.

Czwartek,  12 gru 2013  09:16 » czytaj więcej

Tesco: Dopiero nasze wejście do Internetu sprawiło, że zakupy żywności w sieci trafiły „pod strzechy”

Chociaż sklepy internetowe oferujące artykuły spożywcze działają w Polsce już od kilku lat, to dopiero wejście Tesco w ten obszar rynku sprawiło, że zakupy żywności z wykorzystaniem internetu trafiły „pod strzechy” - informuje sieć.

Czwartek,  12 gru 2013  09:13 » czytaj więcej

Karp będzie tańszy, bo część hodowców zbyt nerwowo podeszła do negocjacji z sieciami marketów

W grudniu 2012 roku zanotowaliśmy obniżkę cen karpi w relacji do roku 2011. Mimo, że rok 2013 nie należał do rekordowych pod względem rybackich plonów (odłowy na poziomie 17 tys. ton, przy rekordowych sprzed kilku lat 20-23 tyś. ton), ceny kolejny rok poszły w dół.

Środa,  11 gru 2013  21:21 » czytaj więcej

Polkomtel inwestuje w startup lojalnościowy Michała Niemczyckiego

Polkomtel został strategicznym partnerem Freebee, startupu oferującego rozwiązania lojalnościowe, oparte o technologie mobilne oraz kartę plastikową. Razem z Freebee lokalne firmy mogą tworzyć własne, dostosowane do potrzeb programy wzajemnościowe. Swoje Freebee prowadzi prawie 500 miejsc z kilkunastu różnych branż (restauracje, sklepy, kawiarnie, księgarnie).

Środa,  11 gru 2013  21:17 » czytaj więcej

Dwie restauracje mogą mieć podobną nazwę

Takie same słowa w nazwie nie muszą wprowadzać w błąd klientów - orzekł w środę Sąd Najwyższy w sprawie dotyczącej dwóch restauracji w Warszawie i Toruniu, z których każda miała w swojej nazwie słowa: "pasta" oraz "basta".

Środa,  11 gru 2013  21:08 » czytaj więcej

Depare uruchamia 10. sklep w Polsce

W grudniu br. marka odzieżowa Depare otworzy salon w dębickim CH Raj. Będzie to dziesiąta placówka sieci, która zadebiutowała na polskim rynku w sierpniu tego roku.

Środa,  11 gru 2013  21:05 » czytaj więcej

Prezes GK Specjał: Widać umiejętną walkę polskich sklepów z zachodnią konkurencją

Biznes handlowy zaczął powoli ruszać. Widać to po wielu naszych partnerach handlowych, także franczyzowych, którzy uczestniczą w przetargach na lokale. Rok temu lokale stały puste, a teraz jest większa rywalizacja o lokalizację - powiedział serwisowi portalspożywczy.pl Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Kapitałowej Specjał.

Środa,  11 gru 2013  20:51 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH