Niedziela, 26 października 2014 r.
Jesteś tutaj:   Wiadomości

Polski rynek odzieży i obuwia wart 29 mld zł

Rynek odzieży i obuwia w Polsce wzrósł w 2012 roku o ponad 2 proc., do wartości prawie 29 mld zł - wynika z raportu firmy badawczej PMR, który podał serwis wirtualnemedia.pl.

Poniedziałek,  22 lip 2013  10:11 » czytaj więcej

W Poznaniu działa 14 centrów handlowych. Mieszkańcy nie chcą więcej tego typu obiektów

Poznaniacy nie chcą u siebie nowych centrów handlowych. 98 proc. z nich uważa, że takich miejsc jest wystarczająca ilość lub jest ich nawet zbyt wiele. Badania TNS Polska wykazały, że ten rynek jest już nasycony, co może oznaczać ciężkie czasy dla poznańskich handlowców i przedsiębiorców.

Poniedziałek,  22 lip 2013  09:27 » czytaj więcej

E-sklepy muszą postawić na programy budujące świadomość bezpieczeństwa zakupów

Mieszkańcy wsi oraz oglądający w sieci a kupujący w tradycyjnych sklepach bardziej skłonni do e-zakupów w przyszłości. Brak możliwości obejrzenia produktu najczęstszym powodem niekupowania przez internet - wynika z raportu przygotowanego przez Gemius oraz e-Commerce Polska.

Poniedziałek,  22 lip 2013  09:19 » czytaj więcej

Shell inwestuje w sklepy na stacjach Neste

Shell zmienia wygląd kolejnych stacji benzynowych, przejętych niedawno od Neste Polska. Dwie już działają pod marką nowego właściciela, kolejne będą zmieniane w następnych miesiącach. Inne będzie nie tylko logo, ale i...

Poniedziałek,  22 lip 2013  09:16 » czytaj więcej

Szef Tesco: Era taniej żywności powoli się kończy

- Szef sieci Tesco Philip Clarke przewiduje, że niedługo będziemy mogli pomarzyć o tanim jedzeniu. Jak twierdzi, podwyżki cen żywności to kwestia czasu, a klienci są w stanie płacić więcej, jeśli tylko wydane przez...

Niedziela,  21 lip 2013  18:05 » czytaj więcej

Stokrotka najemcą Galerii Jurowieckiej

Są kolejni najemcy Galerii Jurowiecka w Białymstoku. Są nimi sieci McDonald's i Stokrotka. Galeria powstaje na placu Inwalidów. Jej otwarcie zaplanowano na III kwartał 2014 roku - podaje serwis BialystokOnline.pl.

Sobota,  20 lip 2013  17:46 » czytaj więcej

Hygienika jest coraz mocniejszym detalistą

Kamil Kliniewski, prezes i największy akcjonariusz Hygieniki, zapowiada, że II kwartał 2013 r. był dla grupy znacznie lepszy niż rok temu. - To już nie jest ta sama spółka co w 2012 r. Również drugie półrocze zapowiada się bardzo dobrze - twierdzi na łamach "Parkietu".

Sobota,  20 lip 2013  17:43 » czytaj więcej

Cena nie jest już najważniejsza, rośnie popularność cross sellingu

- Na pewno wielu ludzi daje się nabrać na downsizing. I choć cena nie jest już dla ludzi najważniejsza przy wyborze sklepów, to w dalszym ciągu wszelkiego rodzaju promocje i gratisy cieszą się dużą popularnością - mówi na łamach "Gazety Wyborczej", Piotr Haman, ekspert ds. handlu, wiceprezes Cursor SA, Grupa OEX.

Sobota,  20 lip 2013  17:41 » czytaj więcej

Grupa Mar-Ol planuje akwizycje sieci handlowych

Sylwester Maćkowiak, prezes Grupy Mar-Ol zapowiada, że będzie ona brała udział zarówno w konsolidacji sektora hurtowego, jak i detalicznego. - Naszym priorytetem są przejęcia w segmencie detalicznym, dlatego, że to...

Piątek,  19 lip 2013  19:34 » czytaj więcej

Intermarche rozwija sieć sklepów na wschodzie Polski

19 lipca w Białej Podlaskiej został otwarty nowy supermarket Intermarche. Jest to 4 supermarket spożywczy sieci prowadzonej przez Grupę Muszkieterów w województwie lubelskim i 182 w Polsce.

Piątek,  19 lip 2013  16:24 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH