Czwartek, 30 października 2014 r.
Jesteś tutaj:   Wiadomości

Bliskość granicy napędza Biedronki

Na Lubelszczyźnie powstaje coraz więcej dyskontów. Napędzają je także Ukraińcy robiący w Polsce zakupy - podaje gazeta.pl.

Poniedziałek,  29 lip 2013  21:23 » czytaj więcej

Giacomo Conti podwoi liczbę sklepów

Sieć Giacomo Conti w ciągu najbliższych 3-4 lat może podwoić liczbę obecnie posiadanych sklepów - dowiedział się portal Propertynews.pl. W grę wchodzi od 20 do 40 nowych placówek. Obecnie do sieci należyą 34 sklepy, w tym 9 franczyzowych.

Poniedziałek,  29 lip 2013  13:39 » czytaj więcej

Castorama będzie miała nowy magazyn centralny

Castorama Polska będzie miała nowy magazyn centralny w Strykowie. Inwestycja zostanie zrealizowana przez Panattoni Europe na działce o powierzchni ok. 12 hektarów. Budynek magazynowy dostosowany do potrzeb sieci będzie miał łączną powierzchnię 50 tys. mkw. W transakcji pośredniczyła agencja Colliers International.

Poniedziałek,  29 lip 2013  13:23 » czytaj więcej

Saller może budować w Nowej Soli

Firma Euroinvest Saller ma już prawomocne pozwolenie na budowę obiektu handlowego w Nowej Soli - pisze Gazeta Lubuska.

Poniedziałek,  29 lip 2013  13:20 » czytaj więcej

TCC: Detaliści muszą zrozumieć, co motywuje ich klientów poza metką cenową

Według TCC na świecie pojawili się nowi konsumenci, którzy są w tak wysokim stopniu wymagający, iż ich potrzeby i oczekiwania re-definiują dotychczasowe pojęcie wartości i lojalności w zakresie zakupów detalicznych. Z tego powodu TCC zwraca uwagę sprzedawców na fakt, iż muszą już dziś dostrzec tę grupę nabywców i dostosować do niej swoją ofertę handlową. W przeciwnym razie istnieje bardzo duże ryzyko utracenia możliwości walki o lojalnych konsumentów.

Poniedziałek,  29 lip 2013  13:05 » czytaj więcej

Hebe najemcą Gemini Park Tarnów

Tarnowskie Gemini w ostatnim czasie pozyskało kolejnych najemców, którzy wprowadzili się do galerii przy ul. Nowodąbrowskiej 127. Do grona nowych sklepów dołączyli: sklep kosmetyczny HEBE, 4F, Quickside, Perfekt Serwis czy Cukiernia Kudelski.

Poniedziałek,  29 lip 2013  12:27 » czytaj więcej

Markety Bingo zmieniły umowy franczyzowe. Sieć nadal stawia na franczyzę miękką

Franczyzowa sieć sklepów Bingo przeprowadziła proces renegocjacji umów z franczyzobiorcami. Obecnie sieć zrzesza około 26 sklepów, dwa lata temu było ich około 50.

Poniedziałek,  29 lip 2013  11:40 » czytaj więcej

Sieci handlowe będą mogły bez płacenia podatków przekazywać żywność na cele charytatywne

23 lipca br. Sejmowa Komisja Finansów przyjęła poprawkę do rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Poprawka ta zwalnia z płacenia podatku VAT od darowizn żywnościowych na rzecz organizacji pożytku publicznego wszystkich - to jest producentów i dystrybutorów. W sierpniu poprawka będzie poddana głosowaniu w Sejmie.

Poniedziałek,  29 lip 2013  11:07 » czytaj więcej

Top Market uruchomił sklep na warszawskim Muranowie

Niezależne delikatesy Wit-Pol zmieniły szyld na Top Market. W ten sposób sklep znalazł się w sieci Polskiej Grupy Supermarketów. Po sądziedzku działa franczyzowy Carrefour Express. Konkurencja z najbliższej okolicy to sklepy Fresh Market oraz delikatesy K&M oraz M&L.

Poniedziałek,  29 lip 2013  10:54 » czytaj więcej

Nowi najemcy w CH NoVa Park

W ostatnim czasie grono najemców gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park poszerzyło się o trzy nowe salony - butik bielizny Alles, sklep zoologiczny Zielone ZOO oraz punkt handlowy e-SmokingWorld.

Poniedziałek,  29 lip 2013  10:45 » czytaj więcej

POLECAMY W SERWISACH