Advadis wprowadza program partnerski dla hurtowni i sklepów

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2010 15:22

- Rynek handlu piwem, alkoholami i napojami jest rynkiem bardzo konkurencyjnym. Wygrywają na nim te podmioty, które są w stanie dostarczyć tańsze produkty szybciej niż konkurencja i dodatkowo zaoferować lepszy serwis - mówi Lubomir Serbin, ze spółki Advadis, dystrybuującej alkohole. Z początkiem listopada spółka wprowadziła program partnerski Advadis Partner Team, skierowany do obecnych i przyszłych klientów, którzy dokonają zakupów produktów przedstawionych w specjalnym katalogu promocyjno-reklamowym.

 - Wprowadzenie programu premiującego zakupy towarów jest odpowiedzią na wyzwania rynkowe. W okresie, gdy sprzedaż, z różnych powodów, nie rośnie tak szybko jak wcześniej, konieczne jest bowiem poszukiwanie sposobów, które będą ją stymulować. Jestem przekonany, iż wprowadzenie programu partnerskiego pozwoli nam utrzymać dotychczasowych klientów, a także zdobyć nowych - dodaje Lubomir Serbin.

Advadis osiągnął po czterech kwartałach 2009 roku przychody w wysokości 624,5 mln zł. W samym IV kwartale przychody wzrosły o 16 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego i przekroczyły 142 mln zł. Zysk brutto osiągnął po dwunastu miesiącach 2009 roku poziom 1,7 mln zł, wobec straty brutto w wysokości 3,3 mln zł przed rokiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • lolo 2010-04-19 20:09:35

    tańsze produkty? to kpina jakaś....

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane