Akcja ulotkowa promuje sklep specjalistyczny Żółty Cesarz

Autor: dlahandlu.pl 8 czerwca 2009 11:30

Sieć sklepów z żywnością ekologiczną uruchomiła sklep w Warszawie, przy ul. Nowolipie 25 w kwietniu. Żółty Cesarz przy ul. Nowolipie 25 działa na zasadzie franczyzy. Pierwsza akcja z rozdawaniem ulotek, informujących o uruchomieniu sklepu trwała w dniu otwarcia i kilka dni po uruchomieniu placówki. Po półtoramiesięcznej działalności sklep przypomnia o swoim istnieniu i poszukuje nowych klientów, wynajmując osobę do rozdawania ulotek. Ulotki, rozdawane są zarówno w okolicy sklepu jak też w miejscach odwiedzanych przez osoby zainteresowane zdrowym stylem życia i ruchem ekologicznym.

W najbliższym czasie położymy nacisk na rozszerzenie asortymentu i promocję nowego sklepu. - Myślimy o banerze reklamowym od strony al. Jana Pawła, chcemy też być obecni na imprezach kulturalnych o charakterze proekologicznym. - wyjaśnia Tomasz Zalas. W przeciągu kilku miesięcy ma również zacząć działać sklep internetowy.

Prace nad adaptacją 100-metrowego wnętrza sklepu 2 miesiące. Jest to czwarty sklep tworzonej od początku 2007 roku sieci sklepów z żywnością naturalną pod wspólną marką Żółty Cesarz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,74

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane