Alkohole-Winoteka szukają franczyzobiorców

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 8 kwietnia 2010 14:10

Alkohole-Winoteka, ogólnopolska sieć specjalistycznych sklepów z alkoholami będąca częścią firmy Win-Cin z siedzibą w Olsztynie, chce się dalej rozwijać poprzez franczyzę. Zbigniew Brzyski, dyrektor ds. detalu i sieci firmowej "Alkohole Świata" przyznaje, że firma prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami i będzie szukać kolejnych zainteresowanych współpracą.

Aby zostać franczyzobiorcą sieci należy prowadzić własną działalność gospodarczą, dysponować lokalem handlowym o powierzchni 40-60 mkw. oraz posiadać odpowiednie nakłady inwestycyjne. Koszt wyposażenia lokalu wynosi około 25 tys. zł, koszt adaptacji pomieszczeń zależy od ich stanu. Alkohole-Winoteka nie pobierają od partnerów opłaty licencyjnej.

 

Sieć sklepów alkoholowo-winiarskich bazuje na własnym imporcie oraz korzystnych umowach z innymi importerami, producentami i dystrybutorami.
Oferta asortymentowa skierowana jest do szerokiego spektrum odbiorców i stale aktualizowana, tak by była atrakcyjna jakościowo i cenowo. Alkohole Winoteka mają aktualnie 18 sklepów (m.in. w Olsztynie, Gdyni, Poznianiu i Warszawie). Większość z nich to placówki własne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane