As Market: marża na usługach dodatkowych jest niewielka

Autor: dlahandlu.pl 31 marca 2010 12:54

W sklepach bydgoskiej sieci spożywczej As Market klienci mogą doładować telefon oraz uregulować rachunki. - Usługi dodatkowe bardzo dobrze się przyjęły, kupujący chętnie korzystają z tej możliwości. Nie są to jednak usługi dochodowe z punktu widzenia naszych sklepów - mówi Wojciech Rafeld, dyrektor sieci.

- W przypadku rachunków marża jest bardzo niewielka, nieco lepiej wygląda to w przypadku doładowań telefonów komórkowych. Nie zamierzamy jednak rezygnować z tych usług, ponieważ wielu klientów z nich korzysta i pozwalają budować pozytywny wizerunek sklepu. Czasami klienci przychodzą właśnie po to, by uregulować rachunki, a kupują ,,przy okazji" - dodaje Wojciech Rafeld.

AS Markety to na chwilę obecną 10 placówek zlokalizowanych w Bydgoszczy. Sieć posiada własny zakład garmażeryjny, cukierniczy i piekarnię. Z
informacji, które otrzymaliśmy od dyrektora sieci, wynika, że rozważane są kolejne otwarcia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nieznane są jednak szczegóły przyszłych inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    4,77

  • Min

    3,31

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane