As Market: Promocje wędlin sprawdzają się w weekend

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 15 maja 2009 09:14

As Market: Promocje wędlin sprawdzają się w weekend

Sieć sklepów As Market w soboty i niedziele oferuje swoim klientom specjalne promocje cenowe na wybrane towary, najczęściej z działu mięs i wędlin. Klienci chętnie odpowiadają na taką zachętę.

W każdy weekend kilka wybranych towarów sprzedawana jest w niższej cenie. W tym tygodniu obniżona jest cena Kiełbasy Śląskiej Regionalnej - z 10,99 do 8,99 za kg, łopatki bez kości - z 13,99 do 11,99 oraz noga kurczaka z 8,39 do 7,39.
- Celem akcji jest zachęcenie klientów do odwiedzania naszych sklepów. Nie ma ona natomiast nic wspólnego z wyprzedażą tych produktów, które nie chcą się sprzedać, bo każda taka promocja robiona jest z odpowiednim wyprzedzeniem - zastrzega Wojciech Rafeld, dyrektor bydgoskiej sieci As Market.
- Promocję przeprowadzamy już od wielu miesięcy i widać, że ona wyraźnie uaktywnia sprzedaż - ocenia dyrektor.

Sieć stara się dotrzeć z informacją o promocji do jak najszerszej grupy ludzi. W sklepach wywieszone są plakaty oraz wystawione tzw. „potykacze". Akcja promowana jest również na stronie internetowej sieci. Nie ma jej natomiast w gazetkach handlowych, ze względu na to, że ukazują się one raz w miesiącu.
Pierwszy sklep As Market powstał w 1995 roku. Obecnie sieć tworzy 10 sklepów położonych na terenie Bydgoszczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane