PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

As Market: przed Wielkanocną rosną przychody sieci

Autor: dlahandlu.pl 16 marca 2010 09:25

Bydgoska sieć sklepów spożywczych As Market od drugiej połowy marca rozpoczyna działania promocyjno-marketingowe związane ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi. - Organizujemy różnego rodzaju promocje i konkursy. Przygotowaliśmy także specjalne gazetki oraz jednostkowe promocje bezpośrednio związane ze świętami. To dla nas okres wzmożonej aktywności, a co za tym idzie, wzrostu przychodów - mówi Wojciech Rafeld, dyrektor sieci.

- Wzrastają zarówno przychody ze sprzedaży bezpośredniej w sklepach, jak i wartość sprzedaży produktów specjalnie zamawianych przez klientów. Ponieważ posiadamy własny zakład cukierniczy, kupujący chętnie korzystają z jego usług. Przed świętami tradycyjnie wzrasta też sprzedaż jaj i wędlin, dlatego odpowiednio wcześnie zamawiamy je u naszych dostawców - wyjaśnia Wojciech Rafeld.

AS Markety to na chwilę obecną 10 placówek zlokalizowanych w Bydgoszczy. Sieć posiada własny zakład garmażeryjny, cukierniczy i piekarnię. Z
informacji, które otrzymaliśmy od dyrektora sieci, wynika, że rozważane są kolejne otwarcia na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nieznane są jednak szczegóły przyszłych inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane