PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

As Market wprowadzi więcej tanich produktów

Autor: dla handlu.pl 10 lutego 2009 15:51

Bydgoska sieć sklepów As Market liczy się ze skutkami pogarszającej się sytuacji gospodarczej. Odpowiedzią na kryzys ma być elastyczne podejście do oferowanego asortymentu.

- Wraz z pogarszającą się sytuacją spodziewamy się zmian w decyzjach podejmowanych przez klientów. Przypuszczamy, że będą oni chętniej sięgali po produkty z tzw. niższej półki. Staramy się na bieżąco obserwować sytuację i jeśli konsumenci będą się zachowywać, zgodnie z naszymi przewidywaniami - będziemy rozszerzać wybór tańszych artykułów - zapowiada Wojciech Raseld dyrektor sieci sklepów As Market.

W najbliższym czasie firma nie ma żadnych konkretnych planów związanych z otwieraniem nowych sklepów. Mimo pogarszających się warunków As Market chce się jednak rozwijać. - Rozglądamy się za dobrymi lokalizacjami, choć trzeba przyznać, że w obecnej sytuacji decyzje dotyczące nowych inwestycji muszą być dobrze wyważone. Tym bardziej, że na obszarze, w którym działamy coraz trudniej o atrakcyjne lokalizację - podkreśla. Pierwszy sklep As Market powstał w 1995 roku. Obecnie sieć tworzy 10 sklepów położonych na terenie Bydgoszczy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane