Bać-Pol powiększa grupę. Hurtownia nabiałowa na celowniku

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2012 16:10

 Bać-Pol powiększa grupę. Hurtownia nabiałowa na celowniku

Zgodnie z zapowiedziami Leszka Bacia, Bać-Pol powiększy się o kolejny podmiot. Jak dowiedział się portalspozywczy.pl, kolejnym celem akwizycji firmy będzie hurtownia nabiałowa Agolma z siedzibą w Krępicach pod Wrocławiem. Niebawem zakończą się negocjacje w tej sprawie.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami, Bać-Pol konsoliduje ryneku FMCG w Polsce wokół polskiego kapitału. Z początkiem sierpnia - po przejęciu hurotwni Hampol, prezes Leszek Bać zapowiedział, że to nie koniec ekspansji na rynku małopolskim oraz pozostałych regionach Polski.

Nowy cel akwizycji - firma Agolma istnieje na rynku od 1991 roku. Od niedawna mieści się w nowoczesnym obiekcie w Krępicach pod Wrocławiem, na który składają się dwie hale wysokiego składowania o powierzchni 1400 mkw. a także część biurowo-socjalna o powierzchni 400 mkw. Agolma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną serów i galanterii nabiałowej. W ofercie posiada sery twarde, pleśniowe, topione, homogenizowane, camembert, typu feta, masło, margarynę, kefir, jogurt, śmietanę i maślanki. Artykuły dostarcza do sieci handlowych - polskich i zagranicznych (z Czech, Słowacji i Niemiec).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,29

  • Śr

    1,65

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane