Bać-Pol rozpoczął drugą edycję szkoleń współfinansowanych z EFS

Autor: dlahandlu.pl 2 kwietnia 2010 13:47

Bać-Pol S.A. rozpoczęła drugą edycję projektu pn. "Rozwój zawodowy pracowników naszym priorytetem", którego realizacja potrwa do końca marca 2011. Projekt ma charakter zamknięty i uwzględnia wsparcie szkoleniowe dla Bać-Pol na terenie Podkarpacia, wynikające bezpośrednio ze strategii rozwoju firmy. Szkolenia dofinansowywane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt ma na celu podniesienie i dostosowanie kwalifikacji zawodowych 85 pracowników do aktualnych potrzeb i planów rozwojowych, dzięki czemu zwiększy się konkurencyjność firmy na rynku. W ramach projektu realizowane będą szkolenia w trzech obszarach: z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, z zarządzania i marketingu oraz podnoszące kompetencje osobiste.

W ramach projektu zostaną przeprowadzone szkolenia dotyczące m.in. budowania lojalności klienta, asertywności w procesie sprzedaży, psychologii sprzedaży, asertywności w negocjacjach z pracownikami i w zarządzaniu, a także skutecznych metod i technik motywowania.

W halach Cash&Carry należących do Bać-Polu zaopatrują się głównie niezrzeszeni sklepikarze, prowadzący od jednego do kilku sklepów.
W strategii firmy jest dalszy dynamiczny rozwój, który zakłada zbudowanie ogólnopolskiej organizacji handlowej poprzez łączenie się z firmami
dystrybucyjnymi i detalicznymi zajmującymi się sprzedażą artykułów FMCG oraz otwieranie nowych oddziałów-hal Cash&Carry.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,49

  • Śr

    3,41

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane