Bacówka pozyskała pięciu nowych franczyzobiorców, rozmawia z kolejnymi

Autor: dlahandlu.pl 17 lutego 2010 09:27

Bacówka pozyskała pięciu nowych franczyzobiorców, rozmawia z kolejnymi

Sieć Bacówka - Towary Tradycyjne w ciągu trzech miesięcy otworzy pięć kolejnych placówek franczyzowych: w Skawinie, Wrocławiu, Kłodzku oraz dwie w Krakowie. Jak mówi przedstawiciel firmy, Dariusz Kucz, prowadzone są rozmowy z kolejnymi przedsiębiorcami gotowymi prowadzić sklep pod marka Bacówki.

- Początek roku okazał się dla nas bardzo intensywny. Powiększamy sieć, a także negocjujemy z przedsiębiorcami w Kielcach, Warszawie, Częstochowie oraz Rzeszowie. Franczyzobiorcy muszą dysponować kwotą w przedziale od 80-120 tys. zł, w zależności od wielkości lokalu (minimum 50 mkw.) oraz zakresu prac adaptacyjnych. Uważamy, że franczyza jest bardziej bezpieczną formą rozwoju, a podstawą udanego biznesu jest zaangażowanie partnera. Oferujemy odpowiedni wystrój lokalu, logo, materiały reklamowe, szkolenia i szeroko pojętą opiekę franczyzową. W najbliższej przyszłości nie planujemy otwierania kolejnych sklepów własnych - powiedział Dariusz Kucz.

Firma "Bacówka" powstała w 2002 roku w Rajbrocie. Obecnie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada S.A. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów mięsnych i wędliniarskich, ale dodatkowo produkuje się też przetwory owoców i warzyw. Firma koncentruje się na produkcji tradycyjnych towarów żywnościowych metodami proekologicznymi.
Wizytówką zakładu są wędliny tradycyjne: kiełbasa swoja, polędwica Maryny, zadek po pańsku czy krakowska sucha. Wyroby nie zawierają wypełniaczy, fosforanów i glutaminianu sodu. Bacówka posiada trzy sklepy własne oraz sześć franczyzowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane