Białostockie Społem stawia na doładowania komórek

Autor: dlahandlu.pl 8 października 2009 09:15

Firma epay, należąca do Euronet Worldwide, Inc., wspólnie z marką Tak Tak organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem" w Białymstoku.

- Z naszych obserwacji wynika, że klienci coraz chętniej kupują doładowania kont telefonów komórkowych w kasach sklepów, ceniąc sobie oszczędność czasu i akcje promocyjne, w których można otrzymać dodatkowe upominki. Dlatego wspólnie z Tak Takiem postanowiliśmy zorganizować jesienną akcję promocyjną w sklepach PSS „Społem" - mówi Piotr Adamek Wiceprezes Zarządu w firmie epay.
Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić w kasie sklepu PSS „Społem" Białystok jeden z objętych promocją elektronicznych kuponów doładowujących Tak Tak: o nominałach: 50, 100 lub 150 zł. Po zakupie promocyjnego doładowania poprzez terminal epay w kasie sklepu, każdy klient otrzyma prezent w postaci zestawu startowego Tak Tak o nominale 5 zł. Starter zawiera 5zł do wykorzystania na start oraz dodatkowo 45 zł do sieci Era w postaci promocyjnych doładowań konta. Upominki przekazywane będą przez kasjerów sklepów PSS „Społem" w Białymstoku. Promocja trwa od 1 października do 20 grudnia br. lub do wyczerpania promocyjnych zestawów startowych.
Obecnie epay jest wiodącym dystrybutorem doładowań kont telefonów komórkowych w Polsce. Terminale elektroniczne epay, umożliwiające dokonywanie zasileń, znajdują się m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil
i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco i Real. Doładowania konta telefonu komórkowego dokonać można również we wszystkich bankomatach sieci Euronet.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane