BillBird wprowadza Moje Przekazy do sklepów Społem

Autor: Radosław Wałkuski, dlahandlu.pl 2 marca 2009 10:22

BillBird wprowadza Moje Przekazy do sklepów Społem

Dotychczas usługa VIA - Moje Przekazy została wdrożona w kilkudziesięciu sklepach Społem PSS. Firma zapowiada, że liczba ta wkrótce radykalnie wzrośnie.

Usługa umożliwiająca klientom wypłacanie gotówki z przekazów międzynarodowych w sklepowej kasie jest sukcesywnie wdrażana we wszystkich sklepach Społem, z którymi BillBird obecnie współpracuje - Z uwagi na to, że jest to zupełnie nowy rodzaj usługi, nie tylko na polskim rynku, lecz nawet w skali międzynarodowej, wymaga specjalnych prezentacji i sesji szkoleniowych, które konsumują czas - mówi Marcin Wysocki, dyrektor pionu biznesu i członek zarządu w BillBird.

Spółdzielnie widzą korzyści wynikające z wprowadzenia nowego programu: - Jesteśmy zainteresowani tą usługą, ponieważ widzimy, że jest na nią zapotrzebowanie. Obecnie wielu Polaków przebywa za granicą i potrzebują oni taniego i wygodnego sposobu, dzięki któremu mogliby przekazywać pieniądze swoim rodzinom w Polsce - mówi Barbara Kulikowska, prezes Społem PSS w Bytomiu.

Firma BillBird specjalizująca się w dostawie rozwiązań z obszaru usług pośrednictwa finansowego współpracuje ze spółdzielniami Społem od stycznia 2003 roku. Od tego czasu wprowadzane są w placówkach spółdzielni usługi Moje Rachunki - umożliwiającej opłacanie rachunków oraz Moje Doładowania - dzięki którym klienci mogą doładować swoje telefony komórkowe. Obie usługi są obecnie dostępne w blisko 900 placówkach handlowych Społem na terenie całego kraju. Od niedawna wprowadzane jest również usługa Moje Przekazy. - Jeśli któraś z palcówek nie dysponuje kompletem naszych usług - staramy się w tych miejscach sukcesywnie uzupełniać naszą ofertę - informuje Marcin Wysocki. - Moje Przekazy stanowią obecnie nierozłączna ofertę z pozostałymi usługami - wraz z nimi wdrażane są też w zupełnie nowych lokalizacjach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,89

  • Śr

    2,64

  • Min

    2,16

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane