REKLAMA
REKLAMA

Bombonierkę sprzedaje ładne opakowanie

Autor: dlahandlu.pl 31 marca 2010 11:04

Na półkach sklepów znajduje się wiele bombonierek. Dzięki efektownemu opakowaniu klienci nie traktują ich jak zwykłych czekoladowych cukierków, a raczej jako gotowy prezent.

REKLAMA

- Największą popularnością cieszą się produkty w bardzo dekoracyjnych opakowaniach. Drugą grupą chętnie kupowaną przez klientów są skromne, proste opakowania, w których można kupić np. Merci lub Rafaello - informuje sprzedawczyni z podwarszawskiego sklepu.

 

Dodatkowo producenci wprowadzają produkty specjalne i okazjonalne przeznaczone np. na walentynki czy komunie. - Zauważam wzrost sprzedaży bombonierek przed popularnymi imieninami, a także przed ważnymi wydarzeniami. Na przykład przed Walentynkami wielu panów kupowało pralinki Ferrero zapakowane w pudełko mające imitować różę - twierdzi handlowiec.

Klienci nie przywiązują uwagi do zawartości pudełka czekoladek. Nie kupują ich ze względu na smak i kształt. - Bombonierki kupowane są oczami. Wybierając je klienci proszą o zdjęcie kilku z półki i porównują ze sobą. Duże znaczenie ma kolor pudełka - informuje sprzedawca.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11522

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA