Bombonierkę sprzedaje ładne opakowanie

Autor: dlahandlu.pl 31 marca 2010 11:04

Na półkach sklepów znajduje się wiele bombonierek. Dzięki efektownemu opakowaniu klienci nie traktują ich jak zwykłych czekoladowych cukierków, a raczej jako gotowy prezent.

- Największą popularnością cieszą się produkty w bardzo dekoracyjnych opakowaniach. Drugą grupą chętnie kupowaną przez klientów są skromne, proste opakowania, w których można kupić np. Merci lub Rafaello - informuje sprzedawczyni z podwarszawskiego sklepu.

 

Dodatkowo producenci wprowadzają produkty specjalne i okazjonalne przeznaczone np. na walentynki czy komunie. - Zauważam wzrost sprzedaży bombonierek przed popularnymi imieninami, a także przed ważnymi wydarzeniami. Na przykład przed Walentynkami wielu panów kupowało pralinki Ferrero zapakowane w pudełko mające imitować różę - twierdzi handlowiec.

Klienci nie przywiązują uwagi do zawartości pudełka czekoladek. Nie kupują ich ze względu na smak i kształt. - Bombonierki kupowane są oczami. Wybierając je klienci proszą o zdjęcie kilku z półki i porównują ze sobą. Duże znaczenie ma kolor pudełka - informuje sprzedawca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201