Bomi łączy się z siecią cash & carry Bać-Pol

Autor: portalspozywczy.pl 30 lipca 2009 09:19

Grupa Kapitałowa Bomi podpisała list intencyjny o połączeniu ze spółką Bać-Pol, prowadzącą działalność w zakresie dystrybucji artykułów spożywczych.

Jak podaje Bomi połączenie jest kontynuacją strategii Grupy zakładającej wzmocnienie sieci dystrybucji na obszarze Polski południowej i rozwijanie na tej bazie systemu franszyzowego w sprzedaży detalicznej i zaopatrzenia sieci sklepów BOMI.

- Spółka Bać-Pol ze swoim zasięgiem geograficznym pasuje do naszej Grupy. Dzięki tej fuzji osiągniemy pełne pokrycie kraju własną siecią dystrybucji, co niewątpliwie wpłynie na przyśpieszenie rozwoju naszej sieci franszyzowej. Połączenie z Bać-Pol SA jest kolejnym etapem budowy silnego podmiotu na polskim rynku handlu FMCG - wyjaśnia Andrzej Wojciechowicz, Prezes Bomi SA.

Spółka Bać-Pol jest zaliczana do grona największych firm handlowych w Polsce, posiada centra dystrybucyjne na terenie województw podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego i lubuskiego, skąd prowadzona jest dystrybucja na teren całej Polski.

W swojej ofercie handlowej posiada blisko 10 tyś. pozycji asortymentowych. Spółka oferuje klientom zakup towarów w systemie cash&carry w pięciu nowoczesnych halach sprzedażowych (Rzeszów, Lublin, Zielona Góra, Ostrowiec Świętokrzyski i Nowy Sącz). Bać-Pol posiada również w swojej ofercie markę własną pod nazwą Wiosenne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    7,13

  • Min

    5,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane