Bytomski Społem PSS wprowadza Moje Rachunki

Autor: Radosław Wałkuski, dlahandlu.pl 23 lutego 2009 09:17

Bytomski Społem zdecydował się na ponowne wprowadzenie usługi pod nazwą Moje Rachunki. Klienci odwiedzający sklepy spółdzielni będą mogli dzięki niemu opłacić rachunki za telefon, prąd, gaz, telewizję kablową i inne.

Usługa uruchomiona przy współpracy z firmą BillBird dostępna jest od początku lutego. Klienci mogą z niej korzystać w sześciu sklepach należących do spółdzielni.
Bytomski Społem ma również w planach wprowadzenie usługi Moje Przekazy. Umożliwia ona klientom wypłacanie gotówki z przekazów międzynarodowych w kasie sklepu. - Jesteśmy zainteresowani tą usługą, ponieważ widzimy, że jest na nią zapotrzebowanie. Obecnie wielu Polaków przebywa za granicą i potrzebują oni taniego i wygodnego sposobu dzięki któremu mogliby przekazywać pieniądze swoim rodzinom w Polsce - mówi Barbara Kulikowska, prezes spółdzielni.
Na razie nie wiadomo jeszcze kiedy usługa będzie dostępna w sklepach bytomskiej PSS Społem. Obecnie trwają pracę BillBird nad przygotowaniem usługi dla spółdzielni.
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bytomiu prowadzi sieć sklepów spożywczych, przemysłowych, jest także właścicielem piekarni, ciastkarni i baru.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    27,40

  • Śr

    17,20

  • Min

    11,98

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane