C.H. Retkinia ma mniej klientów, bo nie ma dojazdu

Autor: Express Ilustrowany 10 marca 2009 14:11

Pozamykane boksy, świecące pustką parkingi, klientów jak na lekarstwo - tak wygląda przeciętny dzień w otwartym w ubiegłym roku C.H. Retkinia przy ul. Maratońskiej. Kupcy nie mają za co spłacać zaciągniętych na kupno stanowisk kredytów.

Gdy wczoraj odwiedziliśmy halę, stało przed budynkiem jedynie ok. 30 samochodów, z których większość należała do sprzedawców. Zamkniętych było też 18 ze 120 boksów, a na części spuszczonych rolet wisiały kartki z ogłoszeniami o wynajmie lub sprzedaży.

- Zdarzają się miesiące, że muszę dokładać do interesu. Nie wiem, jak długo to potrwa - zastanawia się Sławomir Skłodowski właściciel boksu warzywnego. Kupcy za zaistniałą sytuację obwiniają kryzys, zimowy zastój w handlu oraz... Zarząd Dróg i Transportu.

- Od strony miasta nie można tu wjechać. Robienie ok. 150-metrowej pętli, by dotrzeć do hali od strony zachodniej bardzo odstręcza klientów od zakupów - mówi pan Krzysztof, właściciel stoiska z kosmetykami. Problem ma zostać jednak rozwiązany.

- ZDiT zgodził się, by kierowcy przyjeżdżający z centrum mogli skręcać w lewo na parking. Zmiana jest w fazie projektowania - mówi Grzegorz Nowak, administrator obiektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • zzz 2010-08-27 14:23:35

  Sławek juz nie zyje nie ma co sie martwic o interes :/

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,37

 • Śr

  4,07

 • Min

  2,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane