REKLAMA
REKLAMA

Chata Polska powiększy się o 50 placówek franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 3 marca 2010 07:58

Chata Polska powiększy się o 50 placówek franczyzowych

Jak dowiedział się portal dla handlu.pl, Chata Polska uruchomi w tym roku 50 nowych placówek. - Poza obecnym obszarem funkcjonowania, mamy zamiar w tym roku intensyfikować rozwój w województwie łódzkim, gdzie niedawno został otwarty pierwszy sklep sieci - powiedział Marcin Fijoł, dyrektor marketingu sieci.

REKLAMA
Chata Polska konsekwentnie stawia na rozwój poprzez franszyzę. - Jak wskazują dane i prognozy analityków franczyza jest w Polsce coraz bardziej popularna i przystępuje do niej coraz więcej sklepów. Nie wykluczamy także przejęć mniejszych operatorów franczyzowych. Mamy dla nich dobrą ofertę współpracy więc czekamy na propozycje - mówi Marcin Fijoł.
Zapytany o przychody spółki za 2009 rok, odpowiada że ukształtują się one na poziomie 730 mln zł netto. - Mimo obecnej sytuacji gospodarczej, kolejny rok z rzędu udało nam się osiągnąć wzrost obrotów co świadczy o efektywnym zarządzaniu siecią - podkreśla dyrektor marketingu Chaty Polskiej.

Chata Polska to franczyzowa sieć sklepów detalicznych obecna w siedmiu województwach Polski. Łączna liczba sklepów sieci liczy 230.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA