Chcą przywrócić dobrą atmosferę dla handlu na Piotrkowskiej w Łodzi

Autor: Gazeta Wyborcza 21 stycznia 2010 11:58

Z właścicielami nieruchomości i osobami prowadzącymi przy najważniejszej łódzkiej ulicy działalność gospodarczą spotkał się Włodzimierz Adamiak, manager ul. Piotrkowskiej i pełnomocnik prezydenta. Od zaproszonych gości chciał się dowiedzieć, co im utrudnia prowadzenie interesów - podaje Gazeta Wyborcza.

Kupcy jako lek na podupadanie ul. Piotrkowskiej wskazali w pierwszej kolejności przywrócenie na ulicy ruchu samochodowego i umożliwienie kierowcom parkowania na niej. 

Zaproszeni przez managera goście wskazali też za konieczne: wymianę oświetlenia, bo po zmroku na ulicy jest ciemno; poprawę bezpieczeństwa; powrót imprez na Piotrkowską; budowę parkingów.

Adamiak, którego zadaniem jest realizacja uchwalonej w zeszłym roku strategii ulicy Piotrkowskiej zapewnił, że będzie starał się pomóc w poprawie warunków prowadzenia działalności. To spotkanie było pierwszym z cyklu zaplanowanych przez managera. Następne - na przełomie pierwszego i drugiego tygodnia lutego - będzie poświęcone wyjaśnieniu kwestii wyglądu ogródków, estetyce i pomysłom na przywrócenie na Piotrkowskiej handlu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane