Ciepłe barwy światła uatrakcyjniają produkty spożywcze

Autor: dlahandlu.pl 9 kwietnia 2010 09:08

Ważną rolę w ekspozycji towarów odgrywa barwa światła. - Przy oświetleniu sklepów i powierzchni handlowych warto używać źródeł światła o wysokim wskaźniku oddawania barw (Ra). Do oświetlania stoisk z pieczywem, serami, warzywami i owocami powinno dobierać się barwę "ciepłą" o temperaturze barwowej od 2700 kelwinów do 3000 kelwinów. Produkty w takim świetle wyglądają atrakcyjniej - radzi Magdalena Bogusz, marketing manager w firmie Osram.

Świetlówki emitujące światło "dzienne" i "chłodne" znajdują zastosowanie przy oświetleniu produktów mrożonych. Zakres temperatur barwowych jest bardzo szeroki.


Warto również zwrócić uwagę na świetlówki dające nie tylko naturalne światło, ale i chroniące przed odpryskami szkła. - Specjalny plastikowy
rękaw, którym jest pokryta świetlówka LUMILUX SPLIT control T5 and LUMILUX SPLIT control T8 chroni jedzenie przed odłamkami szkła w razie gdy świetlówka zostanie stłuczona w czasie montażu lub eksploatacji. Świetlówki LUMILUX NATURA T8 wytwarzają naturalne światło, które sprawia, że jedzenie wygląda wyjątkowo apetycznie i świeżo. Świetlówka Osram NATURA SPLIT control T8 łączy ich zalety - mówi przedstawicielka firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,85

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane