Coraz więcej osób opłaca rachunki w sklepach

Autor: dlahandlu.pl 8 września 2009 09:33

Z miesiąca na miesiąc przybywa osób opłacających rachunki przy okazji zakupów w sklepie. - Wzrost liczby klientów opłacających u nas rachunki jest zauważalny - mówi jeden z warszawskich ajentów sieci Żabka. Według niego klienci na dobre przekonali się już do tej formy opłacania rachunków.

- Miesięcznie wydajemy też przynajmniej kilka nowych Kart Identyfikacji Klienta, które pozwalają znacząco uprościć regularne opłacanie rachunków. Oznacza to również, że coraz więcej jest osób, które z opłacania rachunków w Żabce korzystają co miesiąc - dodaje. Z Kartą Identyfikacji dokonywanie płatności ogranicza się do jej zeskanowania i wpłacenia określonej kwoty - dane wpłacającego wczytywane są automatycznie do systemu.
Z rosnącego zainteresowania klientów cieszą się również sklepy oferujące usługę Moje Rachunki. - Muszę przyznać, że klienci przekonali się do nowych usług w naszej ofercie i z miesiąca na miesiąc zauważamy wzrost zainteresowania - powiedziała nam Ewa Lityńska-Grzelak z GS Ozorków, które od kilku miesięcy wprowadziło Moje Rachunki do oferty swoich sklepów.
Pomimo początkowych obaw okazało się, że klienci z mniejszych miejscowości i terenów wiejskich szybko nabrali zaufania do nowych sposobów płatności za rachunki czy doładowania telefonów. - Jest to szczególnie widoczne tam, gdzie nasze sklepy istnieją od dawna i cieszą się dużą popularnością i wiarygodnością. Nieco inaczej jest w miejscach, gdzie powstają nowe obiekty. Tam przekonanie się klientów do płaceniu u nas rachunków wymaga więcej czasu - przekonuje Lityńska-Grzelak.
Według niej zyski z usługi nie są znaczące ale też siec nie dokłada do tej oferty. - Liczymy, że wraz ze wzrostem popularności usługi wzrosną również nasze zyski - dodaje.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • plawej 2009-09-17 02:32:58    Ludzi aktywnych na forum Firma Żabka Polska SA pozbywa się w trybie natychmiastowym co sprzeczne jest ze swobodą wypowiedzi,firma wpędza ajentów w długi od wielu lat w tej chwili pracujemy za 2 złote na godzinę (ajenci swoim pracownikom muszą zapewnić min.socjalne w wysokości 5,5-6,00 na godzinę) a są tacy co dopłacają do tego wspaniałego interesu,gazety chcą o nas pisać a za tydzień się wycofują-mają odgórny zakaz-Żabka posmarowała,znany jest przykład próby przekupstwa znanego mecenasa za wycofanie się z prowadzenia sprawy przeciwko Żabce,układ w Poznańskim Sądzie,śmierć ajenta który niedawno powiesił się z powodu długów: www.mojagdynia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=312:tragedia-w-gdyskiej-qabceq&catid=2:aktualnoci&Itemid=34 do tego doprowadza ta firma-a ironią jest przyznanie tej firmie tytułu solidnego pracodawcy roku to jakby morderca został oficjalnie księdzem

  • wyzysk w biały dzień 2009-09-09 22:18:09

    tak,przyjmujemy rachunki a w międzyczasie nas okradają bo to trwa a straty pokrywa ajent.....zarobki w tej sieci to średnio 200 zł na miesiąc za 17h dziennie !?!?!!!

  • chrusk 2009-09-09 22:10:11

    nie wchodzcie w sieć żabka tam sie nic nie zarabia,więcej na:www.ajenci.fora.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane