Czas na Herbatę chce się rozwijać na Śląsku

Autor: dla handlu.pl 29 maja 2009 12:27

Sieć specjalistycznych sklepów Czas na Herbatę poszukuje obecnie franchisobiorców z woj. śląskiego, a także przedsiębiorcy do prowadzenia sklepu we Wrocławiu - w E.Leclerc, przy ul. ul. Zakładowej 2/4.

Dla przyszłych partnerów firma przygotowała dwie propozycje współpracy. Pierwszą jest tzw. mała franczyza, czyli stoisko firmowe. W tym systemie firma udostępnia partnerowi regały w bezpłatne użyczenie, a biorca kupuje towar. Koszt uruchomienia takiego punktu zaczyna się już od 4 tys. zł. Drugi wariant to punkt działający na zasadzie pełnej umowy franczyzowej. Koszt otwarcia waha się od 30 do 90 tys. zł i zależy od wielkości lokalu i jego lokalizacji.

Sieć sklepów z herbatą Czas na Herbatę ma obecnie w Polsce 36 sklepów i 47 punktów firmowych. Sklepy zlokalizowane są głównie w centrach handlowych dużych miast, ale punkty firmowe można znaleźć również w mniejszych miejscowościach.W bieżącym roku sieć ma powiększyć się o dziesięć dużych sklepów firmowych na terenie Polski i siedem w Czechach. Poza krajem firma ma 101 sklepów i punktów firmowych w Czechach, m.in. w Pradze, Brnie i Ostrawie

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane