Część spółdzielni Społem może przejść pod skrzydła Emperii

Autor: portalspozywczy,pl 14 maja 2009 10:59

Aktualnie PSD współpracuje z kilkunastoma spółdzielniami na terenie całego kraju. Dodatkowo w ostatnim czasie odbyły się spotkania z kilkudziesięcioma przedstawicielami spółdzielni spożywców - mówi Marek Wesołowski, dyrektor ds. działalności detalicznej, członek zarządu Emperia Holding.

Poprzez PSD współpracujące podmioty otrzymają dodatkowe wartości, są to zarówno kontrakty z dostawcami produktów, których nie dostarcza Tradis, jak i warunki ustalone z producentami np. budżety promocyjne, budżety celowe służące zwiększeniu sprzedaży - wyjaśnia dyrektor ds. działalności detalicznej Emperia Holding.

Przedstawiciel Emperii dodaje: - Spółdzielnie to dla nas duży i ważny partner. Oczywiście są bardzo zróżnicowane pod względem wielkości, obrotu i sposobu funkcjonowania. Z jednej strony mamy te, które wypracowują 100, 200 czy 300 mln zł obrotu, a z drugiej takie, które generują najwyżej kilka milionów zł rocznie. Każda z nich jest jednak potencjalnym partnerem - mówi Marek Wesołowski. - Z jednej strony obsługujemy je pod kątem dystrybucji, z drugiej oferujemy współpracę poprzez firmę Partnerski System Detaliczny (PSD). Spółka organizuje źródła i negocjuje warunki zakupu zarówno z dostawcami, jak i producentami tym spółdzielniom, które widzą korzyści ze współdziałania w większym organizmie - dodaje.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12737

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane