Delikatesy Piotr i Paweł w jednym budynku z małymi sklepami spożywczymi

Autor: Gazeta Wyborcza 3 września 2009 10:11

Radomscy kupcy ze spółki Feniks otwierają galerię przy ulicy Grzecznarowskiego. Znajdą się tam m.in. małe sklepy spożywcze i delikatesy Piotr i Paweł - podaje Gazeta Wyborcza.

Obiekt ma powierzchnię 10,8 tys. m kw., teren - ponad 3 ha. Galeria to dwa połączone budynki. W pierszym będzie m.in. dział przemysłowy ze sklepami firmowymi, a także zajmujący 2 tys. m kw. sklep spożywczy sieci Piotr i Paweł. Zaś w części spożywczej hali znajduje się około 20 sklepów o powierzchniach od 20 do 40 m kw., które prowadzić będą rodzimi kupcy. Będą dwie piekarnie (Fogiel&Fogiel i Jarosława Gajdy), sklep z warzywami i owocami, z nabiałem oraz cukiernia. W kilkunastu sklepach będzie można kupić mięso i wędliny (połowa z nich prowadzi sprzedaż bezpośrednią, tzw. ubój gospodarczy).

Drugi obiekt zajmą boksy handlowe m.in. z odzieżą damską i obuwiem. Piętro to także usługi: fryzjer, kosmetyczka, solarium, biuro rachunkowe oraz biuro spółki Feniks.

Mający 56 udziałowców Feniks wyłożył ok. 30 mln zł na zakup ziemi i wybudowanie obiektów. Feniks prowadzi targowisko przy ulicy Śląskiej, obok kilka lat temu wybudował halę. W galerii pracę znajdzie około 400 osób. Przy obiekcie jest parking na 300 miejsc, kolejne 300 jest właśnie budowane (finał w końcu września). 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,60

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane