Delikatesy " U Rzeźnika" w białostockim centrum handlowym

Autor: dlahandlu.pl 8 marca 2010 11:33

Sieć delikatesów ,,U Rzeźnika" otworzyła swój kolejny sklep. Tym razem spółka na lokalizację wybrała nowo otwartą Galerię Antoniuk w Białymstoku. Tylko w tym mieście sieć ma 16 sklepów własnych i 40 franczyzowych. Producentem mięsa i wędlin oraz zarządcą sklepów jest spółka PMB S.A.

Rozwój delikatesów wpisuje się w zapowiadaną przez ekspertów tendencję: producenci wolą sprzedawać produkty poprzez własne sklepy, ponieważ sieci handlowe dyktują restrykcyjne warunki cenowe oraz terminy płatności za dostarczony towar. Producenci żywności decydują się na inwestowanie we własne sklepy również dla poprawy wizerunku.
Sieć delikatesów mięsnych ,,U Rzeźnika" funkcjonuje od 2005 roku. Oprócz sklepów firmowych w Białymstoku, ma 110 placówek franczyzowych na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i podkarpackiego. Tylko w 2009 roku spółka uruchomiła 46 punktów franczyzowych. W tym roku dołączyło ich już pięć oraz jeden sklep firmowy.
Sztandarowym produktem w ofercie jest kindziuk. Wędlina ta jest produkowana według oryginalnej receptury z najlepszych partii mięs wieprzowych. Unikalność tego wyrobu jest zastrzeżona poprzez Polski Urząd Patentowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,89

  • Śr

    2,64

  • Min

    2,16

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane