Do końca roku będzie ponad 100 sklepów Rosa

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 15 lipca 2009 09:01

Do końca roku będzie ponad 100 sklepów Rosa

Jak udało nam się ustalić do końca tego roku sieć sklepów Rosa będzie skupiać ponad 100 placówek na terenie województwa łódzkiego. - Na dzień dzisiejszy nasza sieć skupia 86 sklepów spożywczych ale do końca roku planujemy zwiększyć tą liczbę o około 20 nowych placówek - powiedziała nam Agata Kopacka, specjalista ds. strategii i analiz w firmie Vita Idea Sp. z o.o., która zarządza siecią Rosa.

Według niej przystąpieniem do sieci zainteresowanych jest coraz więcej niezależnych placówek z regionu. - Nowe Sklepy wstępujące do naszej sieci mogą liczyć przede wszystkim na korzyści finansowe, które są efektem wynegocjowanych umów handlowych z producentami i dystrybutorami, różnego rodzaju szkolenia, opiekę kierownika ds. rozwoju sieci, gazetki promocyjne oraz pomoc w podejmowaniu strategicznych decyzji - wylicza nasza rozmówczyni.
Z drugiej jednak strony sieć stawia pewne wymagania potencjalnym nowym członkom. - Jest to na przykład powierzchnia sali sprzedażowej, która nie może być mniejsza niż 50 m kw., czy obroty sklepu, które nie mogą być niższe niż 80 tys. zł. netto - podkreśla Agata Kopacka. Oprócz tego w promieniu 500 m nie może znajdować się inny sklep sieci. - Nowy sklep musi się również obrandować zgodnie ze standardami naszej sieci oraz posiadać dobrą opinię płatniczą - dodaje przedstawicielka sieci.
W momencie powstania (czyli rok temu) sieć zrzeszała 54 punkty sprzedaży detalicznej.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,10

  • Śr

    5,78

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane