Do sieci Przyjazny Sklep miesięcznie przystępują 2-3 placówki

Autor: dla handlu.pl 4 czerwca 2009 12:50

Każdego miesiąca do sieci sklepów Przyjazny Sklep przystępują kolejne placówki. Przyciągamy zarówno tych, którzy do tej pory działali na własną rękę, jak i tych, którym nie odpowiadają warunki współpracy z innymi sieciami - mówi Adam Majewski, prezes zarządu Stowarzyszenia Kupców Polskich.

W I półroczu tego roku sieć powiększyła się o 10 sklepów. Na II połowę roku plany są podobne. Według Majewskiego zainteresowanie siecią wśród sklepów bierze się z formy współpracy. - Członkowie naszego stowarzyszenia zachowują pełną niezależność. Od nikogo nie wymagamy, aby dokonywał zakupów u konkretnych dostawców, przedstawiamy jedynie możliwości i konkretne korzyści wynikające z nabywania towaru u tych hurtowników, u których wynegocjowaliśmy specjalne rabaty.

Prowadzona przez Stowarzyszenie Kupców Polskich sieć Przyjazny Sklep działa na terenie województwa mazowieckiego. Stowarzyszenie powstało dokładnie trzy lata temu, w lutym 2006 r. Sieć Przyjazny Sklep tworzą sklepy osiedlowe działające zarówno w systemie tradycyjnym, jak i samoobsługowym. W ciągu trzech lat grupa urosła z 15 do 88 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,60

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane