Do zarządu Emperii dołączyły cztery osoby

Autor: dlahandlu.pl 15 kwietnia 2010 07:02

Do zarządu Emperii dołączyły cztery osoby

Rada Nadzorcza Emperii zdecydowała o podniesieniu do rangi wiceprezesów zarządu spółki jego trzech dotychczasowych członków - Dariusza Kalinowskiego, Grzegorza Wawerskiego i Marka Wesołowskiego. Zarząd Emperii obecnie tworzy pięć osób. Przewodniczy mu Artur Kawa. Jarosław Wawerski odpowiada za część dystrybucyjną, zaś Marek Wesołowski za detaliczną. Finanse grupy nadzoruje Dariusz Kalinowski, a działalność deweloperską i rozwój detalu Grzegorz Wawerski.

Dariusz Kalinowski ma 41 lat. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiada stopień MBA European University Centre for Management Studies in Switzerland. Z Grupą Handlową Emperia związany jest od 2003 r.

Grzegorz Wawerski pracuje na rzecz Emperii od 1995 roku. Jest współzałożycielem spółki Stokrotka. Posiada wykształcenie wyższe, ukończył Wydział Ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Ma 46 lat.

Marek Wesołowski zasiada w zarządzie Emperii od czerwca 2007 r., dotychczas w randze członka zarządu i dyrektora ds. działalności detalicznej. Do lutego tego roku był także wiceprezesem spółki Stokrotka. Wesołowski ma 39 lat. Ukończył Wydział Matematyki i Wydział Ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Posiada wykształcenie wyższe i stopień MBA University of Minnesota. Z Grupą Handlową Emperia związany od 1995 r.

Emperia jest jedną z największych i najbardziej aktywnych grup handlowych w Polsce. Prowadzi handel detaliczny oraz dystrybucję artykułów spożywczych i kosmetyczno-chemicznych. Koordynatorem działalności Grupy Handlowej Emperia jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółka Emperia Holding S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    27,40

  • Śr

    18,06

  • Min

    12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane