Dodatki dekoracyjne do ciast kupuje większość kobiet

Autor: dlahandlu.pl 1 kwietnia 2010 11:43

Dodatki takie, jak proszek do pieczenia, cukier waniliowy czy galaretki towarzyszą polskim gospodyniom od lat. - Sprzedaż tych produktów gwałtownie wzrasta przed każdymi świętami. Praktycznie nie ma kobiety po trzydziestce, która nie kupiłaby proszku do pieczenia i cukry waniliowego. Dodatkowo dla zachęty producenci wprowadzają promocje dodając np. 20 proc. gratis - przekonuje właściciel sklepu z Pruszkowa.

Jednak to nie jedyne dodatki do wypieków. Na sklepowych półkach można znaleźć m.in.: posypki, polewy, sosy do ciast czy bakalie. - Oczywiście najczęściej kupowane są bakalie: orzechy, rodzynki, wiórki kokosowe. Prawie równie często wybierane są polewy. Najpopularniejsza jest czekoladowa, ale klienci kupują także śmietankową - informuje handlowiec.

Kupujący często nabywają kolorowe posypki do ciast. W ostatnim czasie pojawiły się jadalne kwiatki do dekoracji oraz kolorowe żele do dekoracji
zapakowane w niewielki rurki przypominające flamastry. - Klienci z zainteresowaniem przyjmują takie nowości, zwłaszcza, gdy tak jak te, są ciekawie wyeksponowane na ozdobnym stojaku w pobliżu kasy - twierdzi handlowiec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane